Звездолётчица• 11 октября 2024
Щоденники вампірів дайте трохи спойлерів
Знаходжусь в кінці 4 сезону, ця Єлена набридла вже як гірка редька. І чого за нею так всі впадають. Коротше, моя краш-парочка - це Керолайн і Ніклаус.
Така пристрасть, сцени з ними дивлюсь з захопленням. А ця дохла муха Елена скоріше б вже пішла з серіалу.
Хто додивився до кінця, питання: будуть в серіалі ще якісь такі парочки гарячі як Керолайн і Нік?
Звездолётчица
• 11 октября 2024
До речі, писали, що коли Елена буде з Деймоном, то прям жара. Ну таке, ніякої жари поки не бачу. Він якось загубився і відморожений ходить.
Княгиня пітьми• 11 октября 2024
Не обольщайтесь парой Клаус и Керолайн,ибо их ничего не ждет) а так,каждому свое)
Мне нравился тандем Бонни и Деймона,но это про другую любовь,скажем так) ту любовь,что дружбой называют))
Балаболка• 11 октября 2024
Керолайн і Клаус не будуть разом, але якщо хочете подібного, то подивіться «Древніх», там буде Клаус та інша його пасія.
Єлена з Деймоном і не буде «гарячою», бо вони про любов і «олюднення монстра», а не про пристрасть, пристрасть у них були лише з Кетрін.
Ну і в кінці Керолайн буде зі Стефаном, але недовго))
Балаболка• 11 октября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Бонні взагалі найбільш нещасний персонаж всього серіалу, я раніше дивилася і думала, що вона трохи дивна, а в дорослому віці передивилася і зрозуміла, що вона дуже жертовна, дуже віддана і незаслужено нещасна, особливо жаль, що так склалося з Ензо..
Дай подивлюся• 11 октября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Кто ты, человек с 2017 года?
Дай подивлюся• 11 октября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Мне ниче так пара была Бонни и красавчик вампир Энзо
Звездолётчица
• 11 октября 2024
Ответ дляБалаболка
О, дякую! Не дивно, вони так мило дружать )
Добра, коли сита!• 11 октября 2024
Елена будет с Джймоном. Будет пару горячих моментов. Потом драма. Я тоже ждала Клауса и Кэр, но режиссёры по рейтингам видели, что эта пара становиться популярнее , чем Елена и Стэфан или Дэймон и решили не соединять их.. к сожалению.
Добра, коли сита!• 11 октября 2024
Будет много серий с Бони и Дэймоном. Там дружба у них. Потом Бони и Энцо будут парой, но его убьют, так что хэпи энда нет у них
Добра, коли сита!• 11 октября 2024
Елена бесила тоже. Они с актёром встречались(который Дэймон), потом разошлись. И вся их химия ушла. Прям кисло все.
Звездолётчица
• 11 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Так реально там і хімія шалена, і оці домагання його такі цікаві, платтячка їй двічі підкидав, рятував. Дуже класна пара. Оце думаю 5-й сезон, коли вони вже не будуть разом, то мабуть кину. Бо цю Елену не витримую вже.
Звездолётчица
• 11 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ага, точне визначення - кислятіна.
Дай подивлюся• 13 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну и Кэр в конце со Стефаном.. такое, короче.
Кэр ещё та потаскушка, если так подумать
Перетягалась почти со всеми мужиками сериала