Без комплексів• 11 октября 2024

Как общатся с людьми, которые не понимают шутки и без чувства юмора?

Ну это капец, с такими людьми невозможно быть, они с одной стороны иногда смешные. Но как таким говорить? Есть такие знакомые?
автор Без комплексів • 11 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
Считает ваши шутки тупыми. Над каждым клоуном, есть выше клоун)))
К чему вы это написали?

автор Без комплексів • 11 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
Все вірно, якщо людина не сміється з жарта, це не у людини нема почуття гумору, а скоріш за все жарти туповаті, а інші з вічливості можуть сміятися, або посміхатися.
Ну да, да
Aveadlok• 11 октября 2024
Я б дійсно порадила не жартувати з людьми, які на вашу думку не розуміють жарти. В першу чергу не жартувати на роботі.
Бо почуття гумору то відносне. І якщо комусь Ваше почуття гумору заходить з ним і жартуйте.

Є особистий приклад - керівник, який впевнений, що в нього охуєнне почуття гумору, а по факту він всіх ображає.
Люди терплять навіть сміються, бо ж керівник, а потім у людей на черговий жарт здають нерви и щось у відповідь да скажуть....
Потім він не розуміє ’а що сталось’.
Кажу йому відкритим текстом, що він ображає людей.... ніт)))
Він вважає що в нього охуєнне почуття гумору...
Нещодавно перевела його жарт в мій бік, на нього, верніше на його дружину... Так образився!!! А думка про те, що він мене ображає, не запала йому в голову, як перевела на його дружину - так образився.
кнопкодав• 11 октября 2024
Мама такой была. При этом отличная мама.
Просто не шутила в ее сторону и все
Aveadlok• 11 октября 2024
Саме цікаве, що йому і директор каже, що інколи краще не жартувати.
Не розуміє. Вважає, що він з охуєнним почуттям гумогу.
Aveadlok• 11 октября 2024
Ответ длякнопкодав
Просто не шутила в ее сторону и все
Ось, якщо дійсно Ваше почуття гумору когось ображає, або людина його просто не розуміє - краще як ви НЕ ЖАРТУВАТИ З цими людьми.
Ви умнічка, що берегли свою маму!
Це саме і є адекватна поведінка.
Aveadlok• 11 октября 2024
Ответ дляБез комплексів
А чиї це проблеми?
Це не проблеми.
Питання лише в тому, наскільки ви доросла і адекватна людина.
Чи Вам найлоговніше:
- бути зверху;
- залишитись при своїй думці;
- продовжувати вважати, що ви круто жартуєте...

Чи може пподорослішати? І зрозуміти, що ми всі різні, і якщо хтось не розуміє ваше почуття гумору (а це нормально) - то правильно не жартувати з цєю людиною?

Якщо ’те, що людям не смішно’, чи ’вони ображаються на жарти, бо незрозуміли вашого крутого почуття гумору’ - то на вашу думку проблема людей.
То Нащо ви спитали тут??? Продовжуйте)))

Сірничок• 11 октября 2024
Ответ дляБез комплексів
Можно было и не отвечать