Вишиванка• 11 октября 2024
Що скажете про такі Скечерси?
Верх тканина, купила дитині в інтертопі за 900 грн. Залишати їх чи повернути, не знаю.
Результат:
вже голосів:
25 (45.45%)
Повернути
23 (41.82%)
Залишити
7 (12.73%)
Тиць
Вишиванка
• 11 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Спитайте в дитини.
Та я переживаю за верх тканину, промокати будуть, напевно
Пиу!Пиу!• 11 октября 2024
А де там тканина, окрім бантика в горошок? Чорне схоже на замшу або замінник замши.
Вишиванка
• 11 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Воно дуже м´яке
ЦібаФу• 11 октября 2024
Ответ дляВишиванка
Спрей водовідштовхувальний в поміч.
Просто болталка• 11 октября 2024
За 900 грн зараз навіть кросівки не купиш, лише по супер акції. Залишайте. Гарна ціна. У доньки були замшеві суперфіт, не промокали
Кондуктор автобуса• 11 октября 2024
Ответ дляВишиванка
На суху погоду,текстиль
ЛісАпетная• 11 октября 2024
Замша дуже примхлива в догляді.
Якщо вас влаштовує ціна і якість то залишайте все одно носити тільки сезон
Бочка порохУ• 11 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
обоже, шо за прощаймолодость
Какое ’прощай, молодость’? Это детская обувь
ЦібаФу• 11 октября 2024
Авторе, скечерси - взуття зручне і непоганої якості. Якщо дитині подобаються, залишайте і не ламайте голову. За 900 грн що ви взамін купите? Будете періодично обробляти чорним водовідштовхувальним спреєм і відносите на ура.
Бочка порохУ• 11 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Замша дуже примхлива в догляді.
Не факт, что только сезон
Не танцую- но пою• 11 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
обоже, шо за прощаймолодость
Как раз наоборот До молодости надо ещё дорасти
Малая Налегке• 11 октября 2024
Ответ дляВишиванка
Ну це не на дощ. А так вони зручні, тепленькі
размахер• 11 октября 2024
Певно що залишати пригодяться , скечерси це про зручність в першу чергу
Видна міленіалка• 11 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
Підтримую. Скечерз доволі гарні по якості. А за 900 грн зараз навіть в масмаркеті типу Резерв та Вайкікі нічого не купиш. Замша не промокає під дощем, та й не кожен день в нас дощі.
Анонимушка• 11 октября 2024
Ответ дляВишиванка
Так будуть на суху погоду.
Карапулька• 11 октября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Все равно страшная
Просто каралева• 11 октября 2024
У мене модель доросла скетчерс, чимось схожа. Якщо там замш, то супер. Моя улюблена пара на зимову ´кашу´, не протікають і не ковзають. 5 сезонів відносила, тільки підфарбовувати спреєм періодично