Зазвичай їдемо до Східниці, але це далеко 12-14 годин їхати. Є десь поблизу хочаб до 10 годин їзди, а бажано менше- ліс щоб зняти житло та тиждень відпочити від усього. До лісу походити побродити - гарно якщо не лиственний, а хвойний, туї,смереки.сосни.... Якщо ще буде лікувальна якась водичка -мінеральна - то вообще буде люкс відпочинок. Їхати машиною будемо.
Цигарний шланг• 11 октября 2024
Зараз в Карпатах неймовірна краса. Я день в Східниці була в середині вересня. Супер. А так, Ворохта, Яремче, Ясіня чудова природа навкруги. Минулого року були в другій половині жовтня. Я б їхала в Карпати. Ще Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку області промоніторити раджу. Там я не підкажу локації. Люблю Трускавець. Ціни на любий гаманець, але то місто, асфальт, люди
Ответ дляЦигарний шланг
Карпати з 2014 я відвідувала разів 40(їздимо лікуватися) іноді по 2-3 рази на рік і не меньше 2х тижнів( вже нехочу... Трускавець місто не люблю...хочу більше природи і ближче ліс дикий.
Ответ дляLor111etta
Почитайте про Сатанів
дякую вже гуглю 8-9 годин це вже краще)
Ответ дляLor111etta
Почитайте про Сатанів
подскажите лес там какой лиственный?
Мама фіфті цента• 11 октября 2024
Орловщину погугліть. Сама там не була, але подруга з усією родиною не раз на рік туди їздять вже давно. Каже місця казкові. Хвоя, на деяких базах і річка поруч
Ответ дляМама фіфті цента
дякую це прям 2-3 години близько) але і до лінії фронту від мого житла ближче(