А поговорить?• 06 ноября в 14:51
Верхня поличка поїзда
Ви б просили уступити нижню, якби були вагітними на 25 тижні? Я не змогла купити нижню, доведеться на верхній їхати. Відчуваю себе добре, але трішки переживаю як я туди заберусь(( просити не звикла уступити..та і скоріше не буде у кого..
Дайте вподобайок• 06 ноября в 14:53
може провідник вам допоможе знайти місце, може за якусь винагороду невелику
Джавеліна• 06 ноября в 14:53
На 25 тижні навіть ніхто не знав, що я вагітна.
По темі-ні, не просилась би.
Телефон Рубика• 06 ноября в 14:54
Ну я би взяла з собою шоколадку чи коробочку цукерок і просила помінятися, якщо там не старші люди.
Я +100 кг, звісно, не те саме, що вагітна, але наступаю на нижню поличку, потім на стіл (підкладаю пакет), потім попою на поличку.
А поговорить?
• 06 ноября в 14:55
Ответ дляМандолина Бу
Ні, не просила б.
Купила б нижню або поїхала б автобусом.
Автобусом 8 годин їхати. Мені важко вже.
Ламборджини• 06 ноября в 14:55
А а чому проблема? Ви відчуваєте себе маломобільною на 25 тижні?
А поговорить?
• 06 ноября в 14:56
Ответ дляЛамборджини
Та ні. Я відчуваю себе чудово. Просто чомусь почала переживати сьогодні
Оскорбляю всячески• 06 ноября в 14:56
Нет, не уступила бы. Я худая, но наверх не смогу залезть из-за травмы колена
Ламборджини• 06 ноября в 14:57
Ответ дляА поговорить?
Все буде добре. Напевно ви легко забиретесь на верхню поличку.
Ворожу на каві• 06 ноября в 14:57
Ответ дляКопирайторша
Я бы не просила, но уступила бы
Вы предлагаете автору, человеку с нижней полки уступить верхнюю
Мандолина Бу• 06 ноября в 14:57
Ответ дляА поговорить?
То чому ви купуєте те, що вам не підходить в надії на те, що хтось повинен вам уступати?
Копирайторша• 06 ноября в 14:57
Ответ дляВорожу на каві
Я ничего не предлагаю
Я бы уступила нижнюю беременной
Ламборджини• 06 ноября в 14:58
Ответ дляВорожу на каві
Ну якби я їхала на нижній полиці і мені запропонували вдячність в розмірі вартості квитка, я б і в тамбурі проїхалась
А поговорить?
• 06 ноября в 14:58
Ответ длякуркулиха
Вам на пожар надо ехать беременной, если нет билетов нижних?
Ну потрібно було їхати.. білети розкупили.. взяла те, що було
Ворожу на каві• 06 ноября в 14:58
Ответ дляКопирайторша
Я ничего не предлагаю
Я бы уступила нижнюю беременной
Там может и не видно ещё так живот.
Честно говоря кто там автора рассматривать будет
Як ухурделю• 06 ноября в 14:58
Ответ дляЛамборджини
А я бы отказалась
куркулиха• 06 ноября в 14:59
Ответ дляА поговорить?
Ну то ваши проблемы. И не надо их решение перекладывать на посторонних людей (тех, с нижней полки)
Ламборджини• 06 ноября в 14:58
Ответ дляЯк ухурделю
А я бы отказалась
Напевно багато хто б погодився
З бісиками• 06 ноября в 14:59
у меня вес 92 кг был.никого не просила,но залезла с трудом на верхнюю полку.
А поговорить?
• 06 ноября в 15:00
Ответ дляЗ бісиками
Я менше важу.. думаю мені норм буде тоді
Жертва интернета• 06 ноября в 15:00
Ответ дляА поговорить?
Дивіться в додатку - часто з´являються місця. купите нижню, верхню здасте.
Я б не уступала, бо просто не хочу на верхній спати. Для мене це достатній аргумент.
Кицюююня• 06 ноября в 15:00
Посмотрите кто там, может и попросите ) большинство конечно высскажут фе... но бывают же и такие, что уступят.
Як ухурделю• 06 ноября в 15:01
Ответ дляЛамборджини
Напевно багато хто б погодився
Наверное. Но я в детстве упала с верхней полки, очень испугалась, хорошо, кости остались целы . Я там не усну всю ночь. Мне уже не 16, я сдохну после такой ночи.
Мелочунь• 06 ноября в 15:01
Ответ дляА поговорить?
СВ не було? Мені коли було принципово нижньою я раз навіть з пересадками їхала
Прокачую сідниці• 06 ноября в 15:01
Ответ дляЛамборджини
Напевно багато хто б погодився
Может. Но я, например, специально лювлю нижние места, меняю даты поездки, ставлю автовыкуп, в крайних случаях покупаю у перекупов, я бы не уступила
Як ухурделю• 06 ноября в 15:01
Ответ дляА поговорить?
Ну , это ваши трудности, не нужно их решать за счёт других