Лепетун• 11 октября 2024

Как заставить себя поубирать?(((забембало

ЛісАпетная• 11 октября 2024
У меня есть подруга детства, когда я в школе попала к ней домой, я подумала, что у них ремонт или что то подобное, когда пришла повторно, через время, то ничего не изменилось, потом я привыкла, что у нее всегда было так, как на фото. Может иногда она и убирала или выбрасывала что то не знаю. Как человек веселая, открытая, лёгкая. Потом она уехала в другой город, так вышло, что через время переехала и я. Встречаемся у нее, все то же самое. Ну вот такой человек, ее это не напрягает.
Вельшановна• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Жалкувати про викинутий мотлох?))
Серьозно?))
а вы любую вещь, которой месяц не пользовались, хламом считаете?
Фрекен бок• 11 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Ніяк. Колись буде натхнення. Я рік не прибираю, фізично не можу.
Це вже поганий дзвіночок. Може є сенс звернутися до лікаря?
Пишу, не читаю• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Дрыхнет,погода дурная
Начните с пяток. 😱
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляВельшановна
Наведіть, приклад, будь ласка.
Новорічну ялинку до уваги не беремо)
Заикальница• 11 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
До якого? В мене ще багато обов´язків інших домашніх, на прибирання сил вже немає.
Вельшановна• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Наведіть, приклад, будь ласка.
Новорічну ялинку до уваги не беремо)
шапка, перчатки, кепка летняя, зонт, подстилка для пикника, ледоступы) это я молчу про нейтральный хлам
Капризуля• 11 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Сьогодні в інстаграмі вискочив ролик про прибирання.
Всі речі, які лежать не на своїх місцях зложити в ящик і місяць не розбирати.
Все що за місяць не знадобилося-не потрібні речі, яким дорога в смітник.
Є речі, які потрібні раз в рік чи раз в житті. Викиньте протигасник з машини, він за місяць не знадобився.
Сунуся в чужі справи• 11 октября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
І ваші теж?
Нет, стринги так не сложишь, ну и они в органайзере хранятся.
Я прошу погладить рубашки, платья брюки, а трусы скрутить я и сама могу.
Вельшановна• 11 октября 2024
Ответ дляКапризуля
++ или аптечку, или трос, или лопату
Весняний Марафон• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Чого це?))
Воно дійсно так і є.
А якщо мені тонометр треба тільки пару раз на рік, або павербанки ось уже більше місяця (тьфу-тьфу) не використовую, то хіба їх треба викидати? Не всі речі використовуються постійно, але у всіх них має бути місце і бажано десь не на очах, тоді і порядок буде
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляВельшановна
А чому ці речі мають валятися бозна де?
Вони собі акуратно лежать в коробці біля ялинки.

Погляньте, що на поверхнях у автора.
Це все, по вашому, реально потрібно?
Капризуля• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Жалкувати про викинутий мотлох?))
Серьозно?))
Мотлох - це речі, без яких можна обійтися, а не речі, які потрібні рідше, аніж раз в місяць.
СИРЕЛИ• 11 октября 2024
в мене всяке було, але тапки з трусами ще разом не лежали.
Вельшановна• 11 октября 2024
Ответ дляКапризуля
ну мне лично пофиг, что там у автора лежит, я за себя говорю. вот этот ’хлам’ лежит себе спокойно годами, а когда надо, он пригодится
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Капец, я думала,что я самаяпресамая засранка, окна не мою четвертый год
Окна я мою каждый месяц...а вот кучи поразбирать не могу...выкапываю с куч что мне надо,отпаривателем утюжу,потом в стирку,с сушки опять в кучу
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
У таких речей має бути своє місце. І точно не не столі, правда?
Десь на шафі, в коробці, на якій написано, що це.
Помидорина• 11 октября 2024
Ответ дляВельшановна
тю, у вас очень лайтово все. тут и убирать нечего. вот у меня полный аут
Ничего себе лайтово
Фрекен бок• 11 октября 2024
Ответ дляГопница-Советчица
откуда этот вечный троль- засранка?
Наша, місцева. Ви думаєте таких мало? В моєї мами жіночка квартиру орендує, років 30-35, зовнішність приємна, військова, в квартирі завжди чисто, але бардак. На туалетному столику ще більше всього розкидано. На кухні теж і посуд, що правда чистий, і якісь пакетики, коробочки тощо. В креслі куча одягу, схоже що чистого після прання. Тобто вона його попрала, висохло і вона його з балкону до кімнати донесла, а в шкаф не поскладала. Але в неї так буває, що вона по 2 дні додому не приходить, особливо після прильотів. Тоді телефонує мамі і вона йде годувати її котів та прибирає їм туалет
Помидорина• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це чудово)
А мій літом мої сукні льняні прасував, бо я так гарно не вмію)))
Зачем стирать их вручную? В машинке нельзя?
Гопница-Советчица• 11 октября 2024
Ответ дляФрекен бок
Я уже знаю благодаря советчице , что у нас много тупых ограниченных неряшливых баб , которые не умеют дать раду даже себе.
Капризуля• 11 октября 2024
Ответ дляВельшановна
Цікава книга Марії Кондо, мені імпонує її пояснення межі між мотлохом і немотлохом, співпадає з моїм розумінням.
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
А ота порожня коробка, пляшка з під мінеральної води...
Це що, реально потрібні речі? Складно їх в смітник покласти?
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Какая коробка?коробок нет
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляПомидорина
Де я писала про ручне прання?
Я писала про прасування.
Помидорина• 11 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Глупая рекомендация
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Какая коробка?коробок нет
Перше фото.
Біла коробка. Певно з під парфумів.
Бавовнятий Пупс• 11 октября 2024
Ой, а мне нравится, как игра ’Я ищу’)) Можно искать на фото предметы
Помидорина• 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Де я писала про ручне прання?
Я писала про прасування.
А, невнимательно прочитала
Даха-сваха• 11 октября 2024
У каждой вещи должно быть место - косметика в одном, продукты в другом, полотенца в третьем...
Следить чтобы все лежало на своих местах. Если даже свалено - хот на закрытых полочках.
Ешьте в одном месте, а не по всей квартире.