Лепетун• 11 октября 2024

Как заставить себя поубирать?(((забембало

автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Перше фото.
Біла коробка. Певно з під парфумів.
А,то парфюм тот где то на полках или на полу есть,когда заканчивается я флакон с коробкой выкидываю
Най хоч раз• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Окна я мою каждый месяц...а вот кучи поразбирать не могу...выкапываю с куч что мне надо,отпаривателем утюжу,потом в стирку,с сушки опять в кучу
Как ваш грибок? Вылечили?
Лесёк• 11 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Капец, я думала,что я самаяпресамая засранка, окна не мою четвертый год
9й)))
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Тобто
Пляшка десь валяється(невідомо де), але коробку викинути не можна?)

У вас не буде порядку приблизно ніколи))
Змиріться.
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тобто

Змиріться.
Во какие то в куче откопала
Фрекен бок• 11 октября 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я уже знаю благодаря советчице , что у нас много тупых ограниченных неряшливых баб , которые не умеют дать раду даже себе.
Мені здається що це не тільки в Україні. А стосовно тупі, то ви перебільшуєте. Та й не завжди треба мати 2 вищі освіти, щоб підтримувати порядок в оселі. В мене перша домробітниця була з середньою спеціальною освітою. Але вона прибирала професійно, могла дати фору багатьом модним організаторам простору. Моїм подругам вона так наводила порядки в шафах, що вони потім після неї автоматично знали куди що класти і не було більше безладу.
Плюс зараз, коли майже 3 роки йде війна, багато хто в хронічному стресі, дехто навіть в депресії і дійсно не можуть підтримувати порядок
Ми всі різні. В мене навпаки спокій і рівновага коли в оселі чисто та прибрано. Я на роботу ухожу та вмикаю робот пилосос, щоб коли ввечері вертаємось до дому було чисто.
Фрекен бок• 11 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Сьогодні в інстаграмі вискочив ролик про прибирання.
Всі речі, які лежать не на своїх місцях зложити в ящик і місяць не розбирати.
Все що за місяць не знадобилося-не потрібні речі, яким дорога в смітник.
Місяць це малий термін, особливо про одяг в зміну сезону
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тобто

Змиріться.
Вот под диваном завалялись...и те с коробочки найдутся
Форточка• 11 октября 2024
Для чого вам два термометра, два тонометра?
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляФорточка
Градусников штук 10,не могла найти,то покупала в аптеке
Любви вам!• 11 октября 2024
Нащо люди засираються так? Я не можу фільм дивитись чи книгу читать, коли знаю, що в мене десь неприбрано
Форточка• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Ну серед того бардачела важко щось знайти
Капризуля• 11 октября 2024
Ответ дляФорточка
Дві руки ж у автора! А раптом один зламається?
Сіґеле-міґеле• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
То ви не відповіли.
Для чого вам порожні коробки і пляшки?
Чому відразу не класти їх у смітник?

Хоча...
Яка різниця.
Вам в тому всьому комфортно.
Капризуля• 11 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А от це вже окр, якщо правда
Форточка• 11 октября 2024
Парфюм Булгарі, люблю
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляФорточка
Парфюм Булгарі, люблю
Где?
ПироженкА• 11 октября 2024
Я ніяк на комоді лад не наведу...
Форточка• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Где?
Кумедний ґудзик• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
А когробку зачем хранить?
Форточка• 11 октября 2024
Ответ дляПироженкА
Я ніяк на комоді лад не наведу...
Шапку не ховайте, ще трішки лишилось
Любви вам!• 11 октября 2024
Ответ дляКапризуля
А от це вже окр, якщо правда
Щось до окр багато приписувати стали.
Хоча, хто зна...
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляФорточка
фото
А,кристалин.я их не очень люблю,еще 2 вариации где то есть,парейба и еще какой то
Сегодня я не я• 11 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Ніяк. Колись буде натхнення. Я рік не прибираю, фізично не можу.
Я прибираю через день, а вигляд такий як раз в рік) Діти, собаки, але більше срачу від чоловіка.
ПироженкА• 11 октября 2024
Ответ дляФорточка
Шапку не ховайте, ще трішки лишилось
Я її майже не ношу, тільки в люті морози))
Мстящий за Зайца• 11 октября 2024
Пригласите к себе кого-то в гости , может это вас заставит убрать.
Сегодня я не я• 11 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Дрыхнет,погода дурная
У вас підлога чиста навіть з кролем)
автор Лепетун • 11 октября 2024
Ответ дляСегодня я не я
У вас підлога чиста навіть з кролем)
Пол я мою..не могу именно кучи долбанные разобрать
Морская свинка• 11 октября 2024
Никак.Забейте.Потом уберете.
Само_достаточная• 11 октября 2024
Ответ дляПироженкА
Я ніяк на комоді лад не наведу...
Просто ничего не храните на комоде. Освободите верхний ящик этого же комода и всё с поверхности просто сгребите в этот ящик. На комоде только декор, если любите.
Всё, что хранится на поверхностях создает визуальный шум, даже если это нужное и аккуратно сложенное.