ИзЮмрудная• 11 октября 2024

Де відпочивали цього року? Які місця? Україна/за кордон

У нас все просто - наша
Україна. Шаян 5 днів. 5 днів Трускавець. Пару днів у родичів Тернопільська область. За кордон поки ні.
Результат:
вже голосів: 230
82 (35.65%) За кордон
42 (18.26%) Україна
33 (14.35%) Не плануємо
26 (11.3%) І Україна, і за кордон
23 (10%) Ще не Відпочивали
13 (5.65%) За місцем мешкання.
8 (3.48%) Подивитись
3 (1.3%) В радіусі своєї області
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Значить дуже в небагатьох
Так, десь в 20+/-
Брюлик в стразах• 12 октября 2024
Ответ дляРокерША
Так, десь в 20+/-
І не бачили гір і замків?
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
І не бачили гір і замків?
Бачила, але вони мені чужі, нічого не відгукується, а тут ступаєш на поріг - і згадуєш прочитане раніше з історії, літератури, і ніби торкаєшся тих часів, аж мурашки, ідеш східцями, якими йшли Леся, Франко, Грушевський...
Теща дочки• 12 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я сама атопік з дитинства, і мені завжди дуже допомогало Чорне море, мене бабушка вивозила на три місяці, шукала там роботу десь у санаторії чи у дитячому таборі, а я була зі старшою сестрою. За два тижні в мене відновлювалася шкіра. Я вирішила, що Середземне море повинно бути не менш цілющим, ніж Чорне. Я думала про Егейське, але там більш холодніше, а з урахуванням того, що ми тут до 22 листопада - я вибрала регіон Аланії як найтепліший
Ну так, якщо восени, то егейське буде вже холодне . Може згодом побачите покращення….
Брюлик в стразах• 12 октября 2024
Ответ дляРокерША
Нічого не згадується, вони просто ніякі порівняно з іншими величними замками, ну і стан жахливий, все занепадає
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А мені всі, які бачила - просто чудові, хочу ще більше побачити, їх стільки. Ви історію просто не любите
пані Солоха• 12 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Але своє, рідне. Я була в різних країнах, містах Європи плюс Туреччина/Єгипет. А 4 дні в Трускавці нещодавнього відпочинку для мене були казковими і дуже цінними.
ГендиреХтор• 12 октября 2024
Ответ дляБез комплексів
В Испании
Классно тут у вас💖😉 вчера прилетела на недельку.
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Не холодно?
ГендиреХтор• 12 октября 2024
Ответ дляРокерША
Не холодно?
+25, вода прохладная, но быстро привыкаешь, сегодня час безвылазно в воде тусили, - даже губы не посинели😁
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Круто!!!
tereska• 12 октября 2024
2 рази в Італії, взимку та влітку і 2 рази в Турціїї по 3 доби у справах.
Ще не визначились із зимовою відпусткою. Хочеться Європу, але не дощ та мряку, і не морозяку, і не горнолижний курорт. Може Греція.
Я-ваш шанс• 12 октября 2024
Стокгольм,Хельсинки
Як ухурделю• 12 октября 2024
Об´їздила країни Балтії, три дні в Амстердамі, тиждень в Токіо, зараз в Карпатах, мали бути два тижні, але нудно, завтра їдемо додому.
O-Yumi• 12 октября 2024
Шацкие озера, Львов и окрестности, Черкассы, Кременчуг и окрестности (Келеберда, Горишни Плавни, Пивиха, Александрия) В целом, скорее путешествовали, чем отдыхали. Зимой с подругами летали в Италию погулять и потом еще в командировку.
Черпак_для_фантазий• 12 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Поїхала з доньками на 2 місяця з Харкова в Туреччину, зняли квартиру. У старшої доньки на фоні стресу сильне загострення атопічного дерматиту, пройшли чергове лікування. А після того, як прилетіло неподалік від нас, і ми майже попрощалися з життям - я зібрала усі ресурси, зняла депозит, придбала квитки на потяг, на автобус, на літак, замовила груповий трансфер з Анталії до Махмутлара, придбала страховку. Знайшла у групі Фейсбука квартиру и через 3 тижня вирушили. Дякую, що робота зараз дистанційна, тому можна працювати звідси. Ми тут третій тиждень, поки результатами шкіри у доньки я незадоволена, чекала більшого.
Видужання донечці!
Заспокоєння родині.

По темі - були літом на заході України і Дністрі
Г@Л@В@ломка• 12 октября 2024
Вже традиційно - ніде. Ще з 2014
Вельшановна• 12 октября 2024
В Греции семьей были летом, в феврале лыжи в Буковеле еще, Стамбул Турция в сентябре.
волосатое стекло• 12 октября 2024
Греция на море
Вена, Париж, Брюссель, Люксембург просто как городские экскурсии
Но мы в Европе, все это близко - все равно что в Трускавец съездить
ЭмчЭндЭм• 12 октября 2024
Болгарія та Бакота ❤️. Бакота - це Любов.
Їжак в панчохах• 12 октября 2024
Ответ дляРокерША
Порекомендуйте замки для відвідування
Ленивица-красавица• 12 октября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вже традиційно - ніде. Ще з 2014
я теж с 14 року не покидала винницу
как то странно мне было развлекаться когда вокруг столько горя в стране
до этого летала в японию корею тайланд и другие страны в том направлении
Брюлик в стразах• 12 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Для мене це місто для пенсіонерів, не більше
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Порекомендуйте замки для відвідування
Львівська підкова, на Закарпатті всі, які зможете, фортеця в Кам´янці. А ще купа, яких не бачила, по всій Україні.
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Порекомендуйте замки для відвідування
І обов´язково беріть екскурсоводів скрізь.
РокерША• 12 октября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Порекомендуйте замки для відвідування
Хотинський - мій улюблений з тих, що відвідала.
Леди Г• 12 октября 2024
Хорватія 12 днів і Одеса 4 дні.
В Хорватіі море було тепле, я по 5 годин плавала.
Але гуляти вечорами чи вдень було - жесть.
А мені не вистачило прогулянок, кафе, і тд
Одеса додала потрібного. Море дуже ніяк, але прогулянки, кафе, атмосфера, зміна обстановки. Відпочила на всі 100%
автор ИзЮмрудная • 12 октября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вже традиційно - ніде. Ще з 2014
нехай все у вас буде добре
автор ИзЮмрудная • 12 октября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Тиждень в Трускавці, решта Київ-дача. Дуже хочу на море дітей звозити, але одна за кермом боюсь одна, без зміни.
теж хочу до моря
Г@Л@В@ломка• 12 октября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
нехай все у вас буде добре
Дякую. І у вас також