Удачная• 12 октября 2024
Хто відправляв замовлення безпечною оплатою? хто сплачує за коробку?
Якщо посилку не забирають - хто буде сплачувати за коробку?
Бесбардак• 12 октября 2024
Вы когда покупаете холодильник, стиралку, печенье и все остальное в коробках, кто за нее оплатил?
Кринжова баба• 12 октября 2024
Пошта приймає упаковану по їх правилам посилку. В безпечну відправку Шафи, ОЛХ, ПРОМ, Укрпошти не закладена окрема упаковка в вигляді коробок. Так що саме ви шукаєте безкоштовну коробку чи купуєте її на пошті.
Клептоманка• 12 октября 2024
За упаковку при олх доставке платит продавец, либо упаковываете дома сами, если есть во что. Я купила большой рулон черной пленки и собираю коробки) Всегда сама упаковываю. На почте те коробки по цене самолета...