Агент Пинкертона• 12 октября 2024

На яке вікно краще поставити лимон?

Вибір невеликий, північ або південь, ще й у південній жарко, а в північній холодно. Є варіант на кухні (теж північ), на столі, та далеко від вікна, хоч світло вдень постійно увімкнене.
Деревце плодоносить, хочеться зберегти лимончики.
Наивная Хо• 12 октября 2024
На южное окно конечно, это же южное растение, любит солнце. Тем более впереди зима. Если летом будет сильно жарить, я ставлю рядом на пол.
75В• 12 октября 2024
Воно давно у вас? Дуже капризні ти лімони, краще на сонечко, вони коли цвітуть, запах божественний у квартирі
автор Агент Пинкертона • 12 октября 2024
Ответ дляНаивная Хо
☺️ дякую!
Ответ для75В
Він у мене вже років 15, але останні років 5 він у мами в будинку себе добре почував. Зараз мама виїжджає і треба його в квартирі максимально комфортно пристроїти.
Пахощі від цвіту дійсно супер, цвіте все літо, поки на осінь не завʼяжеться плоди.