Джага-джага• 12 октября 2024
Кофе машина. Посоветуйте
Девчёночки, посоветуйте пожалуйста на какую фирму либо модель кофе машины обратить внимание. Какой Вы довольны?
Нужна автомат либо полуавтомат. Конечно не за все деньги мира, но и не 5т конечно. Думаю +/- до 20-25т
Забрала і не сказала• 12 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Что на счет саеко или филипс??
У нас була спочатку Делонгі. Служила нам три роки і вже рік трудиться на роботі. Захотілося смачнішої кави з кращої машини. Купили утричі дорожчу Саеко . У листопаді їй буде рік. Кава смачна, але постійно вискакують якість помилки. З понеділку поїде до сервісу, поки гарантія діє . Якось неприємно, що не дешева машина не витримала і року . Не уявляю скільки коштуватиме ремонт без гарантії.