Джага-джага• 12 октября 2024

Кофе машина. Посоветуйте

Девчёночки, посоветуйте пожалуйста на какую фирму либо модель кофе машины обратить внимание. Какой Вы довольны?
Нужна автомат либо полуавтомат. Конечно не за все деньги мира, но и не 5т конечно. Думаю +/- до 20-25т
Businka72• 12 октября 2024
Вот наша.Уже год как купили ,вполне устраивает

ПоЗиТиВнАя• 12 октября 2024
У меня DeLonghi
Королева спама• 12 октября 2024
І у мене Делонгі вже два роки, норм
Маю сечі• 12 октября 2024
Присоединюсь, смотрите в сторону delonghi.
автор Джага-джага • 12 октября 2024
Что на счет саеко или филипс??
Забрала і не сказала• 12 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Что на счет саеко или филипс??
У нас була спочатку Делонгі. Служила нам три роки і вже рік трудиться на роботі. Захотілося смачнішої кави з кращої машини. Купили утричі дорожчу Саеко . У листопаді їй буде рік. Кава смачна, але постійно вискакують якість помилки. З понеділку поїде до сервісу, поки гарантія діє . Якось неприємно, що не дешева машина не витримала і року . Не уявляю скільки коштуватиме ремонт без гарантії.
Чучало яблуні• 12 октября 2024
У меня такая Philips Series 2200 EP2220