Firzz• 12 октября 2024

Який вік у сьогоднішніх умовах для жінки є найоптимальнішим для народження?

Першої дитини? Я розумію, що існує багато факторів таких як— здоровʼя, фінансових стан, психологічна готовність виховати дитину, але тим не менш — при усіх складових — який вік є оптимальним зараз для народження першої дитини і з якого віку жінку можна вважати вже «старородящей»? Ваша думка
Пушап Мі мі• 12 октября 2024
30+
Голодаю• 12 октября 2024
Айболитная• 12 октября 2024
Я родила в 37, поздно, но как получилось)
Лет 27-32 для первого норм, считаю
Стопясят раз обсуждала• 12 октября 2024
19-20 лет возраст, чтобы родить первого ребенка, а старородящая, это уже после 28 и дальше, если впервые.
Муууумие• 12 октября 2024
Никакой
Сейчас я сторонник чайлдфри
Завжди мало• 12 октября 2024
Когда есть на это здоровье, читаю здесь темы и в 40 отлично рожают. А в 25-30 только и ноют, родила и посыпалась .
Вилами по воде• 12 октября 2024
Коли жінка готова,я народила в 25 для мене це було ідеально,в 40 я б не народжувала
любименькая• 12 октября 2024
Я свого часу народила сина в 25. Для мене це оптимальний вік для народження первістка. Для другої дитини десь 30-35. В такому віці я себе дуже класно почувала. Але не наважилась на другу вагітність. Зараз мені 40. Які діти???? Ні. Не для мене вже це. Дорогу молодим. Як каже моя подруга: ’ 40+ це шикарний вік. Діти вже більш-менш самостійні, є більше часу для себе. в нашому віці головне не померти і не народити. А все решта - фігня’. Але не засуджую тих, хто в 40+ стає мамою. Кожному своє
Боневтікла• 12 октября 2024
До 25. Потом уже без разницы - хоть в 27, хоть в 35.
Барабан для дорослих• 12 октября 2024
Я народила першого в 25, другого в 30 років. Вважаю треба було раніше народжувати. Зараз нам з чоловіком по 40 років, наша кар´єра іде в гору, а як буде потім коли дітей треба буде вчити хто його знає.
Вишнёвая Леди• 12 октября 2024
С 27 до 35 считаю самым лучшим временем для рождения первенца. Понятия «старородящая», слава Богу, уже давно нет. У кого-то в 37 климакс, а у кого-то в 45 еще ни намека на него.
Зашла на 5минут• 12 октября 2024
25-35
Гарачий Чокалад• 12 октября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Воно то наче й так, молоді крепкі, але дивлюся на свою доньку 19р, Боже, дитино, гуляй, які діти
Котомафия• 12 октября 2024
27-35 для першої дитини, але в кожного свої обставини і здоров´я
Ms. Android• 12 октября 2024
27-35 для першої дитини
Г@Л@В@ломка• 12 октября 2024
Я народила в 23 та 31. Вважаю, ідеальний вік 30-35
Вероятненько• 12 октября 2024
Я родила в 22 и 32
Лучший возраст для рождения первого- от 30 лет и выше.
kissulichka• 12 октября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Молоді, крепкі, і з голою жопою, готовые потратить молодость на ребёнка
ПП-шница• 12 октября 2024
Ніякий.
Мяо мой мяо• 12 октября 2024
Нет одного рецепта для всех. Женщина может рожать тогда когда хочет , может и имеет необходимые для этого условия. Старородящими никого не считаю.
Любительница• 12 октября 2024
Мне 29, пока не созрела на ребенка, хотя пора