Тролю як можу• 12 октября 2024
Розшифровка УЗД молочних залоз
Вітаю! Підкажіть будь ласка, хтось зможе сказати наскільки погана ситуація по УЗД? До лікаря чекати прийом неділю...
Нічого не турбує, випадково виявились такі відхилення...
Лунтик-паунтик• 12 октября 2024
Автор, Вам треба заспокоїтися. Поки нічого страшного не відбувається.
По одному УЗД діагноз ніколи не ставлять, це просто один з методів діагностики та він не дає 100% результатів.
Для встановлення діагнозу Вам призначать мамографію або МРТ з контрастом.
Кусюче сонечко• 12 октября 2024
Потрібно зробити дообстеження, мамографія або мрт, біопсія, є підозра на онко
Тролю як можу
• 20 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Автор як ваши справи? В мене також BI-RADS 4(
Дякую, все нормально. Переробили УЗД в іншому місці і уже зовсім інший результат, лікар УЗД помилився в побаченому
Ви перероблювали УЗД в іншому місці?
Українська Мрія• 20 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
Ви перероблювали УЗД в іншому місці?
Ооо розумію, в мене також два УЗД різні, але що там є фіброаденома що там, сказали краще зробити біопсію щоб спати спокійно...не знаю...
Вам не пропонували?
Тролю як можу
• 20 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вам не пропонували?
Ні, як виявилося у мене кісти, тому нічого не пропонував лікар.
Українська Мрія• 20 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
А якщо не секрет де переробляли УЗД? Для себе цікавлюсь