Не обижаюсь• 13 октября 2024

Хто не готує і має кухарку, скільки ви їй платите?

Зараз розглядаю такий варіант для нашої родини. Поки що не шукала, десь почну ближче до нового року.
Родина 2 дорослих і троє дітей, але готувати потрібно буде лише на одну з трьох дітей.
Через день. Просту їжу типу сирники, котлети, каші в тд. Є термо мікс, який допомагає в приготуванні.
Скільки це коштує у вас?
Я не в Києві, а в київській області. Місто Біла Церква.
Дякую
from Ukraine• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Вони ще не народилися
В процесі
Ааааа...Оооооо)) Так вы беременны близнецами)?
автор Не обижаюсь • 13 октября 2024
Ответ дляВ танке
Сырники и котлеты простые блюда…
Интересно сложные это какие?
Так, прості.
Ну наприклад гуляш, голубці, налисники і тд
Це складніше
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
В мене була така помічниця. 4 страви готувала. 1300 грн. Але вона готувала в себе дома. Зараз хоче 1500, але ще доставка. То я поки відмовилася, бо звільнилася і можу це робити сама
Ці страви були якого розміру. На раз на день на два дні?
автор Не обижаюсь • 13 октября 2024
Ответ дляВ танке
Учитывая что у большинства сырники не получаются
Их стоять жарить, переворачивать.
А котлеты простые это вообще капец. Все перемолоть, смешать, жарить, тушить, запекать. Для меня это сложные блюда. Да для меня вообще все сложные блюда, даже макароны сварить или кашу
:)
автор Не обижаюсь • 13 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
А скільки годин вона готує все це?
автор Не обижаюсь • 13 октября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Так
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
1000 грн выход. За это время готовит 3 блюда + какой- то десерт
Каждый день приходит?
Пані з калабані• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
А скільки годин вона готує все це?
А я ж не знаю) вона ж у себе
Отжигающая• 13 октября 2024
Ответ дляВ танке
Их стоять жарить, переворачивать.
Що ви тоді їсте
Пані з калабані• 13 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не на раз. Такі добрі судки
from Ukraine• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Так
Поздравляю)
Рожки-да-ножки• 13 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Каждый день приходит?
Нет , по мере надобности, 3-4 раза в неделю
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Не на раз. Такі добрі судки
Тобто тричі можна всім поїсти?
В танке• 13 октября 2024
Ответ дляОтжигающая
Що ви тоді їсте
Сложные блюда и едим Простые блюда это для меня бутерброд
Пані з калабані• 13 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Тобто тричі можна всім поїсти?
Дивлячись скільки вас))
Бяки-козяки• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Вони ще не народилися
В процесі
А зачем вы тогда расписывете что семья двое взрослых и трое детей, если двоих ещё нет, да и когда появятся, то ещё не скоро будут есть с общего стола? Или вы за троих едите?
Isa Dora• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Так, прості.
Це складніше
Все что вы перечисляете есть в Гали.

Не хотите там брать?

Выход минимум 1000
автор Не обижаюсь • 13 октября 2024
Ответ дляIsa Dora
Все что вы перечисляете есть в Гали.

Не хотите там брать?

Выход минимум 1000
Ні, не хочу
Хочу, щоб готували в мене вдома, з моїх продуктів
Любимка-анонимка• 13 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Так
Класс, сил вам, здоровья,настроения!
Працівниця року• 13 октября 2024
Авторе, до війни було 250 грн/година, за собою прибирала, посуду в посудомийку. Зазвичай за 2-3 години вона встигала приготувати першу страву, основну страву і або сирники, або млинці, або якусь запіканку і цього вистачало на 3 дні. Родина 2+2. Дніпро
Зараз напевно ціни вищі. Я іноді замовляю у іншої жінки, вона сама купує продукти, готує у себе вдома, а я просто по дорозі з роботи заїжджаю до неї забираю
60 метрів сметани• 13 октября 2024
За 1000 грн найдете женщину.
К сестре приходила женщина, готовила на нее одну 800 грн/выход. Выходила в понедельник и четверг. Меню согласовывали
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Дивлячись скільки вас))
Ну як у автора троє. Чи вистачає на цілий день.
Пані з калабані• 13 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ми вдвох їли, дня на 3-4
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
На три дні вистачало? Хм...ви тричі в день три дні підряд їли одне і те саме?
29Inna• 13 октября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У меня оладки не выходят пышными и оладки из кабачка!! Просто ужас. Такие простые блюда, но я не сдаюсь. Продолжаю упорно эту неравную схватку😅
Все продукты должны быть комнатной температуры,соду нужно добавлять в готовое тесто,в самом конце,и немного подождать,а потом выпекать.Удачи.
Працівниця року• 13 октября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ні. Сніданки я окремо сама готувала. Вечері те що готувала помічниця. А обідали ми з чоловіком окремо на роботі, діти у бабусі після школи.