Педиатор_я• 14 октября 2024

Учеба в Словакии

У кого дети учатся в вузах Словакии или поступили в этом году? Помогите пожалуйста определиться с фирмой посредником.
західний_діалект• 14 октября 2024
Любая подойдёт. Они ничего не делают, такого, что вы не можете сделать сами

Пліткарка• 14 октября 2024
А почему многие выберают Словакию?
Манкоголік• 14 октября 2024
Ответ дляПліткарка
А почему многие выберают Словакию?
Найдешевший варіант навчання і ніяких вступних іспитів, тільки визначитися з внз/спеціальністю і вчасно подати правильно оформлені документи. Безкоштовно навчання тільки словацькою.
Крихітка на всі• 14 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Ніяких вступних іспитів - не в усіх вишах і тільки при високих балах навчання.
Манкоголік• 14 октября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Сусідки син навчається другий рік і ще двоє його однокласників в Кошице техгічному, якщо НМТ 150+ це високі бали - ну такоє. Можливо медичні спеціальності є конкурс, а про те що чую - беруть всіх, відсіюються хто не здатен здати. Ну як відсіюються, не здали, перевелися на іншу спеціальність, легшу.
Крихітка на всі• 14 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
НМТ словакам не важливо, хоча деякі виші вимагали його. Словаки вимагають середній бал за 4 роки навчання. Вилітають до середини 2го курса 40-60% студентів.
Конкурси в медичний, на економічні спеціальності.
Але так, вступити легше, ніж навчатися.
Вчителька з мікрорайону• 14 октября 2024
для чого вам фірма-посередник? Все , абсолютно все можна зробити самостійно
Бронетапці• 15 октября 2024
Будемо вступати з Буд.ск
Трактор Віка• 29 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Будемо вступати з Буд.ск
Мой сын тоже с ними поступал. Главное выучить словацкий язык, чтобы потом в университете все было понятно на занятиях.