Творческий типаж• 14 октября 2024
Кон´юктивіт
Дівчата, хелп)
Починається кон´юктивіт, вже око червоне, трохи закисає. Аптеки вже закриті. Під рукою лише Ципрофарм (відкритий ще в липні) , чи можна ним закапати зараз чи може хтось знає якийсь дієвий метод (типу народної медицини). Знаю, що не треба таке запитувати, але боюсь завтра прокинутись з зовсім бідою 😕
Може тут у нас є лікарі) чим грозить прострочений Ципрофарм?
Опля Картопля• 14 октября 2024
Ципрофарм в холодильнику лежав? Якщо так, то капніть , гірше не буде, а завтра зранку по свіжі ідіть
Творческий типаж
• 14 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Так , в холодильнику, дякую 🙏