Зупка_цем• 14 октября 2024
Головні болі.
Вже 2 тижні періодично болить голова. Тиск в нормі,вище 130 не підіймається.Не знаю що це таке((
Невропатолог в місті буде через тиждень.
Чи були у вас такі болі і що це може бути.
Зупка_цем
• 15 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Просто неправильна будова судин. Це вроджене, не лікується. Лише можу слідкувати за їх станом
У мене є вроджена аномалія судин однієї частини,але це випадково побачили, і ніколи ніхто нічого не приписував.Можливо воно з роками дає про себе знати.
Проработник• 15 октября 2024
Ответ дляvesennee_solnishko
А если очень часто голова болит( например через день) очень долгое время и таблетки очень слабо помогают,то что это может быть?
А От тут питання.. в мене була схожа ситуація. Невропатолог щось толком не сказала. Направила на мрт та гормони, але я за боліла ковідом то все це відклалося.
В мене ще був біль від звикання до пігулок, коли їх часто і багато пєш. Особливо це про тріптани. От єдине путнє що лікар мені сказала що після зловживання тріптани ми то тільки в лікарню на крапельниці
Я намагаюся відмовитись від них. Зменшила кількість. В основному в мене то головний біль кд. Треба зробити те все.. але ще проблема в мене боязно замкнутого простору і мрт я навіть не знаю
Мстящий за Зайца• 15 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я просто слідкую за харчуванням, без канцерогенів, холестерину і все.
Зупка_цем
• 15 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви молодець, здоров´я вам)
ТаПрямТам• 15 октября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Так,бухгалтер.
Тоді зрозуміло. Робіть зарядку, мені допомогає. Тільки не тоді, коли болить голова, а в період ,коли нормально почуваєтесь. Ще пілатес допомогає
Зупка_цем
• 15 октября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Дякую вам))