Санта Барбара• 14 октября 2024

Вопрос по КД

Можно на ночь поставить тампон ? При сильных кд?
Сонечко• 14 октября 2024
Можна. І прокладку, щоб точно не протекло
Повітруля• 14 октября 2024
в кд всегда ночью с тампоном
Телефон Рубика• 14 октября 2024
В мене не рясні, але встаю посеред ночі та змінюю. Щоб було десь 3-4 години не більше.
Ksenia-fc89• 14 октября 2024
Я багато років тількі і користуюсь ними на ніч звісно також
Можна не хвилюйтесь
Задавала питання лікарю про засоби гігієни ( прокладки ,тампони ,чаша )вона відповіла що тампони цілком безпечні просто їх треба змювати якомога чаще і нічого поганого вони для жіночого здоров´я не несуть
Міряю від одиниці• 15 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Можна не хвилюйтесь
А як же згустки, як вони виходити будуть?
ТочноБудет• 15 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
А потім букет болячок. Тільки ж звісно тампони тут не винні...
Ksenia-fc89• 15 октября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Впитують слиз цей ,але якщо великий згусток то просто буде на стороні як приклеений до тампону він буде на тампоні
Ksenia-fc89• 15 октября 2024
Ответ дляТочноБудет
Це міф ! Сходіть на консультацію до лікаря і він вам це пояснить
Начитаєтесь в інтернеті дурні потім тут пишете та людей лякаєте
Я ходжу до гінеколога стабільно раз на 1 рік і ніразу лікар не сказав що від них щось може бути
Звісно якщо ходити з ним сутки то може бути запалення і т.д впринцепі як і від прокладки бо на прокладці розмножуються бактерії а якщо змінювати то що може статись ?
автор Санта Барбара • 15 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Я поставила , среди ночи проснулась от дикой боли, пришлось его снять
ТочноБудет• 15 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Бо лікарю треба щоб ви постійно до нього ходили, а не раз на 10 років, тому і не каже. Моя лікар каже, що навіть не всі прокладки можуть підходити. На деякі у людей реакція є і запалення.
ТочноБудет• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Потому что тампон это не естественно. Просто удобно, но ни как не безопасно.
Ksenia-fc89• 15 октября 2024
Ответ дляТочноБудет
Лікарю потрібно ? Чи жінка повинна ходити до гінеколога раз на 1 рік ?
Ходжу кожного року не из за того що в мене є проблеми 🤷 а для себе і в мене все добре
З цим з вами згода можуть не підійти з віддушками
В мене наприклад раніше давно ще було подразнення на всі прокладки окрім натурелли
Ksenia-fc89• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Можливо був повний вже , можливо не правильно поставили чи дуже глибоко
автор Санта Барбара • 15 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Абсолютно сухой
Ksenia-fc89• 15 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Абсолютно сухой
https://bogolybu.com.ua/ua/article/bil-ta-dyskomfo...