Бжоли-бандерівці• 15 октября 2024
Соц опитування: вам подобається ZARA?
Хочу зрозуміти статистику і попит на цей товар
Результат:
вже голосів:
46 (32.39%)
Я з обл ц./столиця - так, подо
27 (19.01%)
Я з обл ц./столиця - нЕ подо
17 (11.97%)
Сама не знаю, коли як
16 (11.27%)
Результат
15 (10.56%)
Закордоном - так
13 (9.15%)
Закордоном - ні
6 (4.23%)
Рай центр - так, подобається
1 (0.7%)
Рай центр - ні не подоб
1 (0.7%)
Село - так, подоб
0 (0%)
Скло - ні, не подоб
Мой завтрак• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
ви купуйте, де і що бажаєте. Я висловлюю свою думку і нікого не переконую))
Без конкретних брендів це просто триндьож, одяг українських виробників дорожче Зари, якість непередбачувана
Чорнобаївка• 15 октября 2024
Была в ТЦ, народу всегда валом только в Заре, все гребут, очереди в примерочную, на кассу. В других магазинах пусто
Чорнобаївка• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
ті ж укр виробники. Лише не шукайте розкручений бренд. Хоч, наприклад, якісний светр з кашеміру таки дешевше в нашого виробника купити.
Можна назву бренду
Бо бачу у наших кашемір 4000грн
Дадосвидания• 15 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Там багато бавовни, віскози і тд
Для українців це не дешевий одяг.
Багатьом і Зара дорого. Не самостверджуйтеся
Для українців це не дешевий одяг.
ну так где пункт - дорого?
Марфа Українівна• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
чим може подобатися дешевий одяг з поліестру, акрилу???
Купляйте натуральне-шерсть, котон
Весотехник• 15 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
У мене так сінсей. Нічого не купую лише в дім. НМ хоум мій фаворит з усіх, навіть краще ікеї
А одяг НМ не люблю
Зару обожнюю
А одяг НМ не люблю
Зару обожнюю
H&m edition, є позиції круті
Весотехник• 15 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Можна назву бренду
Бо бачу у наших кашемір 4000грн
А яка адекватна ціна для кашеміру?
Марфа Українівна• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ви ж 20 років пропрацювали, поділіться досвідом і назвою цих прекрасних українських виробників
Яичница с беконом• 15 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Можна назву бренду
Бо бачу у наших кашемір 4000грн
ну а в тому ж M&S від 100 фунтів?
Яичница с беконом• 15 октября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
яким? закупкою сировини? розробкою лекал? тестуванням взірців? я говорю про своє бачення якості. Для себе Зару не обираю.
Марфа Українівна• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А що ви обираєте для себе?
Янгол в камуфляжі• 15 октября 2024
Не понимаю вопроса. Вся одежда нет конечно. Но всегда можно что-то найти нормальное.
Яичница с беконом• 15 октября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А що ви обираєте для себе?
тема не про це))
Марфа Українівна• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
тема не про це))
Вас запитують здорову альтернативу Зарі, ви крім води і загадкових фраз нічого конкретного не пишете, складається відчуття, що вам просто нічого сказати
Марфа Українівна• 15 октября 2024
Оскільки я дуже люблю натуральні тканини-спеціально шукаю в зарі шерстяні та льняні вироби, а також джинси. Льняні сорочки і спідниці із Зари ношу по декілька років, носяться прекрасно
Кружите меня,кружите• 15 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Можна назву бренду
Бо бачу у наших кашемір 4000грн
кашемір за 4000 це недорого, дайте посилання пліз?
скоріш за все там якийсь відсоток кашеміру + меріно
Корсет_на_шурупах• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Бегите
Щебетушка• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
А что мешает в заре посмотреть хлопок, лен, вискозу?
У меня все платья из зары - хлопок.
Щебетушка• 15 октября 2024
Ответ дляБез комплексів
Как любая торговая марка. Что то нравиться, что то нет.
Калинові вуста• 15 октября 2024
Я за границей, не понимаю этого онанизма на Зару. Пошито кое-как, материалы лютая синтетика.) С таким же успехом можно похожее приобрести в более дешёвых магазинах.))
Щебетушка• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
найдешевший льон? найдешевша шерсть?
Обычная. Лен однозначно гораздо лучше чем 90% льна у украинских производителей. Особенно на вси свои.
Просто звязда• 15 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Не вибирайте одяг з поліестеру і читайте етикетки або опис на сайті, там завжди склад тканини вказується.
В Зарі повно одягу з натуральних тканин.
Зараз на дієті• 15 октября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Так Зара и есть дешёвый магазин
Калинові вуста• 15 октября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Так Зара и есть дешёвый магазин
У дочки параметры 90-60-90, взяли рубашку там примерить, она не сидит, не то, что большая или маленькая, а пошита черт знает на кого. При чем в других магазинах вполне рубашки садились отлично.)
Щебетушка• 15 октября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Серьезно? Прям все синтетика?
А хлопок, лен, шерсть куда делись из зары?
Калинові вуста• 15 октября 2024
Ответ дляЩебетушка
Серьезно? Прям все синтетика?
То что я видела синтетика, может вы в тканях не разбираетесь.)
Мой завтрак• 15 октября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну так в Primark теж купа людей і великі черги) Але з асортиментом Зари не порівняти
Мой завтрак• 15 октября 2024
Ответ дляКалинові вуста
А може ви?
Просто звязда• 15 октября 2024
Ті, хто пишуть що Зара не вартує своїх грошей, просто забувають, що бренд розрахований на європейські та американські зарплати) при оплаті 25, або хоча б 20 доларів за годину цілком можна купувати нові колекції.
Я суджу по США: пересчна більшість людей одягається в умовних аутлетах типу Маршалс та Берлінгтон, тому відносно них Зара вважається пристойним брендом.
Щебетушка• 15 октября 2024
Ответ дляКалинові вуста
В смысле состав пишут 100% лен, а вы уверены что это полиэстер?