После шести ни-ни• 15 октября 2024

Вивчення мови

Де знаходити слова для вивчення англійської?Тобто якщо хочу збільшувати словниковий запас, вже є певний рівень, то де знаходити кожного дня 10 слів цього рівня? Не хочу вчити рандомні + щоб це не були слова по типу «карниз» або «сифон»
Свій варік• 15 октября 2024
Я учила до с1 сама в свое время .
Брала книгу обычную для своего уровня , ее читала и переводила
дякую аж підскакую• 15 октября 2024
Просто начинаете читать новости или книгу.
Там и черпаете
Техпаспорт на медузу• 15 октября 2024
записуйте слова, якими користуєтеся частіше впродовж дня
дякую аж підскакую• 15 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тут же вопрос изучения новых слов)
Міряно-переміряно• 15 октября 2024
Vocabulary in use, книжки для різних рівнів. Там ходова лексика
Молчавочка• 15 октября 2024
Читаю художественную литературу)
автор После шести ни-ни • 15 октября 2024
Ответ дляМолчавочка
Читаю художественную литературу)
Порекомендуйте щось, буду вдячна
Единорог помог• 15 октября 2024
Фільми, книги, самій писати речення чи тексти за темою. Просто слова не бачу сенсу вчити
Техпаспорт на медузу• 15 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Тут же вопрос изучения новых слов)
Сумніваюся, що у автора рівень достатній і вона знає всі слова, які використовує за день
дякую аж підскакую• 15 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А что сподвигло вас сомневаться?
СкрипяСердцем• 15 октября 2024
Газеты, литература. Я покупаю детские книги и для молодёжи.
Техпаспорт на медузу• 15 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А что сподвигло вас сомневаться?
Слова автора ’вже є певний рівень’.
Якби вона так вільно використовувала в побуті англійську мову, як свою рідну, то не просила б допомоги на форумі, щоб збільшити словниковий запас.
ТаПрямТам• 15 октября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Порекомендуйте щось, буду вдячна
Будь - яку книгу, яку б вам хотілося прочитати, тільки англійською. Для починаючих радять Іж Молися Кохай, я її дивилася, дійсно, дуже легка мова, для В1, можна навіть для А2, але ж вона нудна