Перша скрипка• 16 октября 2024
Парфуми з нотами горіхів
Така цікава фантазія з‘явилась) Стало цікаво чи є аромати з нотками горіхів. Фісташка, фундук або цікавий мигдаль. Можливо хтось може порекомендувати такі парфуми? Зазвичай подобались легкі квіткові, але хочу спробувати щось нове.
Забобонний фрукт• 17 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Все, спригнула? Помилилась. І я не хамка
У мене вистачає розуму написати ваші дані адміністрації і всі скріншоти, а не тут.
Ваша манера спілкування, це хамство. Як для Львова, так і для Дніпра.
ФрекенБок• 17 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Не вистачає розуму взагалі. Бо тобі нічого скидати, бо ти нічого про мене не знаєш і причепилась до посторонньої людини
Забобонний фрукт• 17 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Як скажете