Скажіть,будь ласка,хочу в свої 36років спробувати користуватися ретинолом для обличчя,чи він справді дієвий,якщо так то які зміни ви побачили?
Біле пальто• 16 октября 2024
Я результату від ретинолу на рахунок боротьби з віковими змінами не побачила
миссАрфография• 16 октября 2024
У меня 3-я осень и 3-я попытка начать пользоваться ретинолом
В прошлые разы обсыпало лоб бугорками какими-то, некоторые воспалялись, некоторые нет. Бросала пользоваться и всё проходило
В этот раз я не собиралась покупать ср-во с ретинолом, купила средство своего любимого бренда фито-си (покупаю периодически их гели) и невнимательно прочитала состав, а там ретинол) - снова были высыпания на лбу, сейчас проходят
Продолжу пользоваться, посмотрим что дальше будет
Прошлой осенью был ретиналь Медик8
Ищу Аленя• 16 октября 2024
Перший раз намастила обличчя, дуже сподобався ефект. Наступного дня намастила - алергія. Перестала користуватися. Через пів року вирішила спробувати ще раз, подумала, раптом то було щось інше. Не було. Прийшлося викликати швидку. Більше ретинолом не бавлюся.
ХикориДикори• 17 октября 2024
У мене сиворотка від лореаль, на яку у багатьох алергія, а у мене і натяку на якесь подразнення чи алергію нема. Шкіра зволожена, вирівнявся тон, зникли прищики. Хочу спробувати ще щось з ретинолом.
ТаПрямТам• 17 октября 2024
ретинол нужно правильно вводить, подбирать, и защищать кожу барьерными средствами, если к этому вопросу тяп ляп подходить, то и результат соответственный будет. Я сейчас на ретиноле, перешла на ежевечернее нанесение, результат уже нравится, выровнялся тон, лицо более сияющее стало, поры меньше визуально
Этожзвяздаяегообожаю• 17 октября 2024
Я люблю ретинол. В мене розширені пори і схильність до пігментації. Ефект дуже швидко помітний- тон вирівнюється, шкіра краща.
Але з ним треба дуже обережно, вводити поступово, обовʼязково спф.
Я користуюсь Обаджи.
Страхованная• 17 октября 2024
Автор, мені 37, купила в аптеці на днях сироватку з ретинолом 0.5%, і сироватку с вітаміном С, користувалася 2 вечори тільки, алергії не було, реакції взагалі ніякої не будо, шкіра прийняла нормально, на ранок шкіра стала пружніша, мені подобається буду користуватися.