Продаю витрішки• 17 октября 2024
Hadat
Дівчата, хто користувався косметикою цього бренду?
Які можете дати відгуки? Варто брати чи ні. Волосся пористе, аір тач. Ціна кусається, дорожче навіть ніж Brae, яке в салоні радили, тому думаю поки, бачила на розлив продають, але чи буде то дійсно оригінал.
Веселуха Муха• 17 октября 2024
Хадат больше нравится чем брае, цена нормальная, и дешевле чем брае, и скидки у них бывают.
Продаю витрішки
• 17 октября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Та не дешевше, я ціну на маску побачила, майже 3 тисячі.
Шампуні +- однакова ціна
Веселуха Муха• 17 октября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Хадат власник росіянин ☺️
это не правда. Дистрибьютор украинский давно опроверг эту байку, иначе его бы не продавали официально в украине