Розумна Губка• 17 октября 2024

Низькочастотний гул в квартирі

Троєщина. Вже другу ніч чутно гул в квартирі. Такий, ніби живеш в трансформаторній будці. Написала в домовий чат. Відповіло пару квартир, що у них тихо. А я спати не можу. Ніби в голові вібрує. Вдень чути менше. Але гудить цілодобово. Чоловік і дитина теж чують.
Зайшла почитати тут теми. Пару варіантів:
- у когось кондиціонер. Як на мене не схоже
- викид пару ТЕЦ. Живемо не так щоб дуже близько до ТЕЦ. Але якщо так, то скільки це тривати може? Раніше жили набагато ближче до ТЕЦ і жодного разу такого не було.
- труби у підвалі. Треба викликати майстра з ЖЕК? Цей варіант мені теж якось не дуже, бо гул труб можна розпізнати. Це щось інше.

У вас нічого не чутно? Що це ще може бути? Як думаєте?
За ким я буду?• 17 октября 2024
Стиралка соседская?

Dark_Elf• 17 октября 2024
Обогреватели кто-то включает.
МамОмужа• 17 октября 2024
Це кондиціонер.
Добро с Кулаками• 17 октября 2024
Вийдіть на вулицю і подивіться, у кого крутиться кондиціонер
Столічна штучка• 17 октября 2024
Кондиціонер, гріється хтось з сусідів. Можливо чуєте як проїжає товарний потяг.
Коренная киевлянка• 17 октября 2024
Была бы ваша тема летом - решила бы, что вы моя соседка)
Была у нас такая проблема, но гул, сводящий с ума появлялся только при отключениях электроэнергии. В чате начали искать источник - один из соседей сам признался, что это инверторный генератор, который он привез домой и ’ачётакова, энергию себе вырабатываю, гудело и будет гудеть’
Сейчас нет отключений, поэтому даже не знаю, что это могло бы быть, тем более по ночам
Prervana• 17 октября 2024
Именно что кондиционер. Я вышла завтракать, включила на отопление на веранде. И зашла в комнату, на стене которой висит кондиционерный блок. Да, от него есть гул. Он у вас видимо резонирует со стенами и вы слышите.
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляМамОмужа
Це кондиціонер.
Гуде цілодобово. Невже хтось його зовсім не вимикає?
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
В чаті нікому не гуде. Принаймі ніхто не пише. Лише пару квартир з іншого стояка написали, що у них тихо.

автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Стиралка соседская?
Ні. Точно не пралка.
МамОмужа• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Так, чому ні? Якщо це звичайний кондиціонер, то він буде гудіти постійно. Інверторні періодично вмикають і вимикають мотор для підтримання заданої температури. У мене працює зараз, чую гул коли вмикається (і від кондиціонера сусідів теж чую гул). Але при відсутності опалення і +2 за вікном інших варіантів немає.
Меня не звали• 17 октября 2024
У нас что-то гудит, чаще по ночам слышим. Будто трансформатор у кого-то) просто как неприятная вибрация по стенам. И точно не стиралкк, есть периодичность. Что-то у кого-то работает.
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Оце і у нас так. Але гудить так, що спати неможливо. Не можливо терпіти. 🥺
Гравіцапа• 17 октября 2024
У меня так гудит циркуляционный насос на отопление, но я в частном доме, не знаю ставят его в квартирах или нет
Нафаня Маня• 17 октября 2024
Батареї ще можуть
Пиши-пропало• 17 октября 2024
Может там призраки у вас
Меня не звали• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я первую ночь дергалась, думала у нас в квартире что-то. Потом поняла, что нет. И точно не кондер. Было бы с улицы слышно, а так только внутри. Вчера в туалете в тишине слушала, мне чем-то напомнило старый холодильник, Днепр или как там его... С рычагом-ручкой😁
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Дивіться, квартира у нас на дві сторони. Г л чутно по всій квартирі. Якби це був кондиціонер, то було б чутно десь в одній кімнаті ( стороні).
Короче, якась загадка.
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
От і мені таке ніби старпезний радянський холодильник залишили в порожній квартирі і він працює не вимикаючись.

Надежда наш компас• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
В мене сусід систему труб для опалення і вентиляції від кондиціонеру зашив у стіни, і це реально жах, наче під трансформатором лежиш. Така низькочастотна вібрація що аж зуби зводить.
Надежда наш компас• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Короче, якась загадка.
Розводка труб по всій квартирі йде, хтось включив кондер на опалення
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую. Вийду гляну у кого поруч кондиціонери є. Може дійсно хтось так зробив.
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ви з сусідом говорили на цю тему? Що він каже?
Надежда наш компас• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Він каже що все ок і йому не заважає. Чекаю щоб озвіріти і викликати службу що фіксує рівні перевищення та в суд
автор Розумна Губка • 17 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Я правильно зрозуміла, що гул тільки коли на вулиці стає холодно і він вмикає кондиціонер на обігрів?
Надежда наш компас• 17 октября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Так. Але і коли кондиціонер просто працює, просто в літаку не так чути, вікна відкриті і вуличний шум трохи перекриває, а коли все закрите то як в звуковій камері