Вакцениро Вона• 17 октября 2024
Ищу мастера маникюра который офлайн обучает(курсы) маникюра/педикюра самой себе
Посоветуйте пожалуйста если кого то знаете.Киев, правый берег🙏🏽
Дама_с_коготками• 18 октября 2024
Більшість шкіл і інструкторів пішли навчати онлайн. Знято макро камерами, доступ часто на довго. Та все ж є і офлайн навчання, якщо зустріну інфо, то поділюся.
Вакцениро Вона
• 04 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Благодарна🙏🏽