АнтиТанкист• 19 октября 2024
Київ, в когось увімкнули опалення? Для тих, в кого немає вуличних термометрів,
напишу, що середньодобова темп-ра менше 8 вже більше 3х днів точно. Бо не розумію, чому накинулись на автора теми про опалення. Мабуть, через порівняння з Європою. Та навіть якщо не брати до уваги Європу, об´єктивно у нас холодно вже достатньо, в квартирах дубак.
Море Щастя• 19 октября 2024
Ответ дляОлечка79
Потому что терпилы . Читаю комменты в соседней теме и офигеваю.
Если б я могла включать отопление тогда когда я хочу, а не мерзнущий сосед при +20
Я бы включала когда на улице 0+5 не выше.
Но к сожалению меня принуждают платить за то что мне по факту пока не нужно
Ромашка -3390• 19 октября 2024
У меня+18 , мне очень холодно без отопления.
Сегодня третий день, когда температура среднесуточная ниже 8 градусов, но Кличко не спешит включать нам. Боюсь как бы не заболеть я мёрзну очень
Ромашка -3390• 19 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Где среднесуточная меньше 8 три дня подряд? Еще нет.
О, у кого то с математикой очень плохо. Считать не умеете?
Ответ дляМоре Щастя
то воно й так -всі різні, і комфортна температура для всіх різна, навіть в одній сімї, а що говорити вже про багатоповерховий будинок. Я теплолюбива, мені потрібно щоб було жарко з оісені по весну, а літом щоб холодно. Раніше жила в будинику без лічильника, то в мене температура була від 25 градусів, не тільки в квартирі а й в коридорах будинку, всі любили тепло, це було супер класно, хоча так -дорогувато, але жодного дня не було б щоб хтось одягав кофту чи штани - шорти/майки. Згадую той будинок із теплом в душі))
Ответ дляРомашка -3390
Розумію вас, можу порадити вам купити желетку на овчині, дуже гарно прогріває тіло
Море Щастя• 19 октября 2024
Ответ дляjabka ya
Поэтому индивидуальное отопление это идеальное решение. Но к сожалению не в старых многоквартирных домах
Для меня +25 в квартире смерти подобно. Я задыхаюсь, плохо физически. Моя комфортная температура это 18-20 максимум. И при такой температуре я хожу в футболке и шортах
Organic• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Ну, не всі живуть на верхньому поверсі з панорамними вікнами на південь.. Тільки так можу пояснити таку температуру вдома зараз. Ставити в кожній кімнаті по обігрівачу, звісно, можна, але ж закликали ощадно е/енергію споживати.....
А какая вам разница платить за тепло или за електрику?А вот тем,кому не нужен ещё обогрев-им есть разница ,или не платить вообще или платить за открытые окна.Я тоже ещё против отопления,но у нас уже включили.
Ромашка -3390• 19 октября 2024
Ответ дляBransoletka
З понеділка ніби ще й потепління
Так дома остыли? Думаете прям тепло дома станет
Bransoletka• 19 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Ні, звісно що холодно. Коли жила в квартирі, то рятувалася обігрівачами. Іншого я нічого не можу порадити в такій ситуації.
Organic• 19 октября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вы, наверное, привыкли при таком дубаке жить с детства …ибо для меня сейчас дико холодно
А в феврале-марте не было холодно в подвалах,если вас такое коснулось?Выжили ж правда,никто от холодамне умер?Фото новорождённых деток в котельных по сути облетели весь мир.
Такие нежные,что куда там.Прям в Киеве в куртках в квартире, хоть бы уже не сочиняли.
Зараз на дієті• 19 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Так в Німеччині у всіх індивідуальні лічильники. Хочеш - включаешь та платиш.
У нас в половині домів (якщо не більше) - лічильник один на весь дім.
Хочеш/не хочеш - а платиш по любе. Даже якщо в себе перекрив батареї.
Так, індивідуальні. Можна і влітку включати, однак дороге задоволення, тому навіть взимку вони одягаються тепло і з грілкою носяться по квартирі.
Не стесняюсь• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Не верхній поверх, не панорамні вікна, і не обігрівачі. Звичайна новобудова монолітна з утепленими фасадами
Некомильфо• 19 октября 2024
Ответ дляjabka ya
Ви точно читали пост автора очима? бо здається іншим місцем
Мови про оплення вулиці не було...
Якщо в моему домі включать опалення зараз - в мене всі вікна будуть відчинені. Бо мені буде ДУЖЕ жарко. Хоча я перекриваю батареї, але і від стояків жарко.
Знаю, бо проходили через це кожен рік.
Я буду із за таких мерздляків, як автор, отоплювати за свій рахунок вулицю.
Це явам роз´ясненнюю, якщо ви читаєте іншим місцем про те, що я писала.
Знаю, бо проходили через це кожен рік.
Ромашка -3390• 19 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Знаю, бо проходили через це кожен рік.
От бідося
Пік Антна• 19 октября 2024
У меня 20 градусов. Не включили отопление и не хочется, чтоб включали
Говорю-балакаю• 19 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Те, що температура надворі стане вищою, не призведе вже до потепління в квартирах, бо будинки вже нахололи. Та й вночі все одно буде холодно. Тому +17 через 3 дні мало вплине на ситуацію.
повністю згідна
Ромашка -3390• 19 октября 2024
Ответ дляПік Антна
Повезло, что 20
МЧСница• 19 октября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Коли увімкнуть опалення - ви за нього заплатите значно більше ніж за е/е, намотану обігрівачем. В чому логіка ваших претензій?
В том, что обогревстель мотет, а в квартире дубак
МЧСница• 19 октября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
яка температура у вас в квартирі?
в мене 23, одягнула штани і рубашку. Не холодно.
Опалення не хочу поки.
16. Панельный дом. Угловая квартира. Утепленная
МЧСница• 19 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Ті хто скиглять що холодно, скільки в кімнаті у вас градусів?
16. Подтапливаю обогревателем
Пік Антна• 19 октября 2024
Ответ дляJenyaFlower
Среднесуточную как считают? Если днём 13 а ночью 2, то какая она?
Нужно по часам считать и делить на 24
МЧСница• 19 октября 2024
Ответ дляБутерброд и я
А зачем платить за услуги,в которых не нуждаешься?
Ну, я же плачу зачем-то за лифт и его ремонт, хотя я в этой услуге не нуждаюсь
Пік Антна• 19 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Повезло, что 20
Я и при 17 чувствую себя нормально. Надеваю костюм флисовый, есть у меня еще тапки в стиле угги из шерсти, под них носки и замечательно
МЧСница• 19 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
А яка проблема?
В мене в ванній електричний змієвик. Тепло.
Помилася, в халат одягалася, сіла на диван, накинула на ноги плед ввімкнула серіал.
А у меня угловая квартира, и от этого электрического полотецесушителя толку никакого. Всё равно там +14
Пік Антна• 19 октября 2024
Ответ дляjabka ya
для вас так, але ж не всі повинні рівнятися на вас) Це як із ЗП комусь 20 тис, більш чим нормально а комусь 50 тис мало
Как и на вас не должны равняться. Толку спорить? Когда включат, тогда и включат. Всегда будут те, кто любит жару и те, кто любит холод
ЗабежАЛОЧКА• 19 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Вы странная? Холодно - включите обогреватель, кондер. Кто вас там призывал.
Не все в восторге от нынешних цен на электроэнергию, если вы не в курсе... В Киеве, на ЛБ, люди уже на митинг вышли...
ЗабежАЛОЧКА• 19 октября 2024
Ответ дляРомашка -3390
У нас тоже очень холодно, и малой болеет... Троещина...((