Смайликівна• 19 октября 2024
Хто повертався з Німеччини в Україну або інші країни?
Я живу рік у Німеччині. Живу у селі у соціальному житлі, де загалом проживає 12 людей різного віку. Я тут наймолодша, мені трохи більше 25 років.
За цей час я намагалась знайти роботу, відправила своє резюме н-ну кількість разів і безуспішно. Ні стажування, ні грантові проекти, ні тимчасові роботи. Нічого. На мовних курсах ще досі стою у черзі, але за рік самостійно вивчила німецьку до А2. Вільно володію англійською також.
Окреме житло я не знайшл.
І я повністю виснажена. У мене опустились руки. З сусідами все важче, люди різні у побуті, за характером, мають шкідливі звички і галасливих дітей.
Я стільки разів намагалась триматись до кінця, але все. Вирішила повернутись в Україну. Я з Сумщини, де все розвалено і повертаюсь.
Хто повертався? Чому? Що потім робили? Їхали до інших країн?
Окреме житло я не знайшл.
Смайликівна
• 19 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
І в супермаркет на роботу не беруть?
Ні.
Губка Боб• 19 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
І в супермаркет на роботу не беруть?
А де в малесеньких селах супермаркети і робота?
Смайликівна
• 19 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Тут є два супермаркети, але там німці працюють. Одні й ті ж самі обличчя.
фан L.O.S.T.• 19 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
В німецьких селах є магазини
Один населений пункт плавно переходить в інший, або мінімальна відстань
Глухий хуторі на дві хати ще знайти треба
ЛюблюДевчонок• 19 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Їдьте в США
К вам?
Подруга выезжала, полгода документы оформляла.
Жена аллигатора• 19 октября 2024
Мы с дочкой в прошлом году вернулись из Польши, посидели дома 2.5 месяца, после сильного обстрела ракетами х-22 вернулись обратно
Простоваля• 19 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Ні.
И на склад Амазон? И JUBA ничего не предлагает?
Простоваля• 19 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Идут на ЖД станцию, садятся на поезд и едут туда, где есть работа. Это только украинцы привыкли к удалёнке или к месту работы в пешей доступности, немцы шуруют на работу поездом или авто, час или два.
Сама не знаю• 19 октября 2024
Ну есть же группы , где ищут людей для работы с проживанием. Вы одна , можете переехать.
Самая СоветЧиваЯ• 19 октября 2024
Півроку жила в Іспанії. Повернулась. Радію щодня. Дивлячись з якого Ви міста в Україні.
Love_Love_Love_• 19 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
К вам?
І?
ЛюблюДевчонок• 19 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І?
И то, что это не Германия, захотела и поехала хоть сегодня .
Нужно ещё иметь там какие-то зацепки.
Подруга ехала к сестре.
Нужно ещё иметь там какие-то зацепки.
Подруга ехала к сестре.
Тра Ля Ля• 19 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
можливо розглянути захід України? Але спочатку спробуйте знайти роботу, щоб мати можливість оплачувати оренду житла в Україні. В ваших умовах в Німеччині я б не вижила психологічно( Але і на Сумщину повертатись не варто.
ОхиИВздохи• 19 октября 2024
Я не совсем понимаю. Вы там с голоду умираете или что?
Вам платят пособие и есть жилье.
В чем причина вашей истощенности? И в чем причина возврата под ежедневные обстрелы? Чужие громкие дети? Или что?
Вам платят пособие и есть жилье.
Love_Love_Love_• 19 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нужно ещё иметь там какие-то зацепки.
Подруга ехала к сестре.
Нужно ещё иметь там какие-то зацепки.
Подруга ехала к сестре.
При бажанні все можна зробити.
Значит надо• 19 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вам платят пособие и есть жилье.
Скучно автору
Сегодня не целуюсь• 19 октября 2024
Вы, наверное, читали, что по новым правилам дорога на работу в 2.5 часа - теперь не помеха для того, чтобы работать. Вы найдете со своим английским работу горничной или на упаковку, сортировку. Вам нужно искать работу в городах по больше.
Смотрите, вам нужно продумать план. Первое: вам необязательно ждать курсы. Найдите репетитора в Украине (так дешевле) и учите язык, потом вы просто можете сдать экзамен.
Второе: вы ещё молоденькая, поищите аусбилдунг. Вы же кем-то работали в Украине? Вот выберите что-то похожее и подавайте документы. Для молодых людей вашего возраста, там есть какие-то возможности.
Если есть диплом, то начните процесс признания.
Небалувана Галя• 19 октября 2024
Слава тебе,Господи,что я никуда не уезжала из своего дома да еще с детьми.
Простоваля• 19 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вам платят пособие и есть жилье.
Не кружат... 25 лет, Автор даже не загуглила, какие есть организации украинцев рядом, благотворительные сообщества, разные церковные товарищества. При желании, есть чем заняться, только попу нужно поднять.
Khmelnichanka• 19 октября 2024
Ви - молода і не обстяжена зобов»язаннями, у Вас- багато можливостей.
Той же аусбільдунг пршукати.
Або роботу трохи далі від дому.
Ну, і якщо відсуваєте, що прямо зовсім не ваша краіна, то переіжджайте в іншу, де менталітет ближчий.
Та в Украіну на Сумщину я зараз би не поверталась..
Той же аусбільдунг пршукати.
Або роботу трохи далі від дому.
курасаны• 19 октября 2024
Ви якась безпорадна
Жінки з дітьми і без мови роботу знаходять
Розсилайте резюме кожного дня, ходіть по кафе, магазинам питайте за роботу, підлежачий камінь в вода не тече
Нащо ви взагалі їхали у Німеччину? У той самій Польщі, Чехії роботи валом для наших і без мови, чому не їхали в країни де англійська мова, якщо вільно володієте?