Девальвация• 19 октября 2024

Рюкзаки Harvest - яка в них якість?

Чи витримає шкірозамінник рік - два активного носіння? Роздумую над покупкою
Файно Замало• 19 октября 2024
У мене вже півтора роки рюкзак. Кожен день в використанні. Все ок. Але у мене не шкіра )

Пес Патрон• 19 октября 2024
Неубиваемые, моему уже больше 4 лет, как новый.
Весёлая морковка• 19 октября 2024
офигенная
ношу не снимая, каждый день, второй год
ттт
Весёлая морковка• 19 октября 2024
пару недель назад, впервые стирала в машине
все ок
Ниф_ниф• 19 октября 2024
Якість гарна. Моєму зі шкірзаму вже не знаю скільки років,більше 5-ти точно, в використанні три рази на тиждень,іноді більше+ раніше у подорожах завжди з ним була,стан досі як новий
Хропочка з гривкою• 19 октября 2024
Беріть
Солоденька цукОрка• 19 октября 2024
Як пощастить. Сумка зі шкірзаму прожила років 4, не єдина, але її носила часто. Рюкзак з тканини носила не так часто, але вже в перший рік трохи розсоталося в одному місці, певно, там зекономили тканину і обрізали майже під шов.