Любовь Калистратовна• 19 октября 2024

Чи були ви у інтимних чи любовних стосунках з кимось зі своїх родичів?

Якщо так, то хто ви були один одному, чим все закінчилося ? Знаю випадок, коли зять почав таємно зустрічатися зі своєю тещею
Альфасамка• 19 октября 2024
теща це не родич а чужа людина

Альфасамка• 19 октября 2024
там можна і дітей заводити без відхилень якшо не стара
Сорока-ворона• 19 октября 2024
Я - нет. А мой кузен лет в 14 хотел на мне жениться))
Gidazepam• 19 октября 2024
Письки друг-другу в детстве показывали, считается? :)
Щаслива Я• 19 октября 2024
Нет
А Я Самая Самая• 19 октября 2024
Ответ дляСорока-ворона
Мы с двоюродным братом были много лет влюблены и реально думали пожениться.
Хорошо что не сложилось.
А Я Самая Самая• 19 октября 2024
Ответ дляGidazepam
И мы
Тантрический кекс• 19 октября 2024
Знакомые двоюродный брат с сестрой , поженились и родился сын. У ребенка тяжелая форма аутизма
Цикавенная• 20 октября 2024
Я ні з ким не була, але двоюрідний брат приставав до мене. Йому тоді було 13, мені 12. Вночі приходив у кімнату і ліз до білизни.
Асоціація про його збочення закарбувалася у памʼяті на все подальше життя.

Ms. Iphone• 20 октября 2024
Знайомі двоюрідні одружилися. Все щось лікуються , любов неземна