Просто чисто для себя интересно как Вы изменились девочки после того как пришли сюда и начали общаться?
Соломія Злагода• 20 октября 2024
Цей форум не займає так багато в моєму житті щоб під його дією змінюватися...
Соломія Злагода• 20 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Может быть! Но надо учитываеть его энергетику! Она очень сильная!
Енергетика звичайна. Таких форумів багато. Все залежить від того до яких тем долучатися, а які обходити наче брудну калюжу. Особливо теми збоченців.