Nina_nika• 20 октября 2024
В якій програмі можливо намалювати подібний календар-планер. Підкажіть будьласка
Підкажіть будь ласка в якій програмі можливо намалювати подібний календар планер (або з їх шаблонів, або з нуля) Щоб і фон можливо було зробити і накласти текст і малюнки поверх. Дуже дуже дякую
Коренная киевлянка• 20 октября 2024
В данном случае фотошоп. Шаблон скачанный подложка и отдельно элементы в пнг.
Українська Мрія• 20 октября 2024
Спрашивайте под анонимом, Вы в других темах уже показали себя, что ничего советовать Вам не буду
Ms. Iphone• 20 октября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
рашистка?