Тишком нишком• 20 октября 2024
История беженки из Швейцарии
Лично знакома с этой девушкой.
Я не чарівниця вам• 20 октября 2024
Ответ дляVitalinkaGL
и шо?
за 2.5 она язык не выучила,но учит швейцарцев любить борщ.
ну такое себе.
ее я понимаю,у нас тоже народ борщеварил,пел и плясал для Британцев,чтобы получить социал и больше плюшек.
получили и резко перестали)))
ну такое себе.
получили и резко перестали)))
Це ваш тюбик катається по британському селі на своєму корчі, слухаючи ’руський рок і земфіру на полную громкость´? Це ж ви дома їли батон з майонезом на свята, а зараз всім розповідаєте, як треба жити? Що ви робили, щоби отримати соціал? Тягнули мужика під спідницею пів континенту?
Забризкана водою• 20 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
В Швейцарії щоб легалізуватись успішно, то треба ще займатись якоюсь громадською роботою.Соціальні проекти, допомога біженцям, екологія і т.д. Тому далекозорні українки піаряться на цій темі, щоб потім записати собі ще один пунктик при отриманні пмж. А не від любові до борщів і України.
Одна знайома, з початку війни у Швейцарії. Якими тільки епітетами їх в фейсбуці не величають- волонтерка, патріотка, громадський діяч,амбасадорка... По факту-ні про що. ’Наша волонтерка відвідала концерт групи ’Океан Ельзи’ виШвейцарії.’ Наша амбасадорка була присутня на форумі ’Інтеграція і соціалізація українських жінок у Швейцарії’. 2 дні пролетіли у дружньому спілкуванні,чаюванні, обміні досвідом. Розроблювали стратегію інтеграції українських жінок в Швейцарії. Яким боком їх чаювання допомогло комусь з біженок у Швейцарії,окрім них самих- під питанням.
Кофр для ноги• 20 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
И в испаниях отдыхала
И на социал приехала
И со своим борщом в чужой устав
И это тема без анонимов, там сидят наши украинки
И на социал приехала
И со своим борщом в чужой устав
и шо ??? освободите рот и скажите внятно.
Бавовна• 20 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Это не только там, в других странах тоже так)
Тра Ля Ля• 20 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
Вот тема
А разве Швейцария принимала беженцев после защиты в других странах?
Тишком нишком
• 20 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Да. Но они каждый случай рассматривают отдельно. Кому то дают, кому то отказывают.