Бубль Гум)• 20 октября 2024

Куди можуть мобілізувати чоловіка в 51 рік при таких даних??

Дві вищі освіти, одна із них інженерна , є посвідчення водія категорії В , С
хутряна володарка• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
певно, що рядовий оскільки він в армії не був бо навчався у вузі на то час
Военная кафедра считается как и служба.
Тумба-юмба• 20 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Моєму 52, . Теж 2 освіти,інтелігент, розумію, що вижити шанс 0
А мій з такими ж даними вже 2,5 роки воює, сам пішов. На нулі. І років йому вже 57 . Чи ви думаєте, там роботи воюють і супермени?
Не офіцер, в армії в молодості не служив.
Ніка Найз• 20 октября 2024
Глупый вопрос! Куда угодно! От штаба до пехоты!
Слухи-руки не распускаю• 20 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
А психіка? Він сохранний? Мозги працюють?
Все ок нормальний адекватний як і був, відносини не зіпсувались
Він програміст, два роки майже вугледарський напрямок
Тепер близько з домом і пов‘язано дотично з програмуванням
І хлопці (ну як хлопці +- такий же вік) його побратими два близькі з початку були вони всі, нормальні не психи не збухались і тд
Ми спілкувались
Иванка Бур• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
я питаю в яку категорію військ, наприклад
моему 54, высшее образование, до войны свой бизнес (СТО и строительный магазин, не военный), за плечами в конце 80х военная кафедра - оператор ракетно-зенитного комплекса. Ушел 24 февраля сам, прошел обучение, стал на защиту Днепропетр. области ПВО.
Мяо мой мяо• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
в будь-які війська
СкокоМнеДадите• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Який ВУС у військовому квитку?
Шалена невинність• 20 октября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну мій такий же, вижив слава Богу, тепер третій рік служить не на передку
После чего он выжил?
ЧорноброваЯ• 20 октября 2024
Водителем
Творю чудеса• 20 октября 2024
Куда угодно. Отец сейчас на 0 в Харьковской области и тоже водитель с опытом. Ему тоже 51 и он сержант сейчас. До этого его бригада во всех жопах и в Бахмуте и в Сумской области и в Запорожской.
Скорая помощь• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
вчора за ніч пройшов ВЛК, ловили всіх на вокзалі пачками , привозили на комісію на зразок як було на концерті ОЕ
А где он сейчас???
автор Бубль Гум) • 20 октября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Я слышала водители очень нужны, именно категория С
так, їх зацікавила інженерна спеціальність та категорія С
СкокоМнеДадите• 20 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Військову кафедру проходив?
Офіцер?
автор Бубль Гум) • 20 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Яке місто?
одне із міст-супутників Києва
Куратор дебошей• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
А в вузі в нього військова кафедра була?
Творю чудеса• 20 октября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Військову кафедру проходив?
Офіцер?
В армии служил. Тогда что-то с морским флотом было связано. Но в те года кажется почти все проходили армию. Не офицер
автор Бубль Гум) • 20 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
а что по здоровью? Годен? Или ограничено? Ограниченно годные - это сейчас категория для службы в тцк, прости господи, что может быть позонрее
написали годен, був конвеєєр - жах
Ответ дляШалена невинність
После чего он выжил?
Після двох років на гарячому напрямі
Тумба-юмба• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
написали годен, був конвеєєр - жах
Написали годний? А насправді інвалід? Чи в чому жах?
Фея_3уровень• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
В ТЦК знакомый говорит всех с категорией С отправляют подвозить боеприпасы
автор Бубль Гум) • 20 октября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Военная кафедра считается как и служба.
воєнної кафедри не було-- гуманітарний вуз
Не боюся осуду• 20 октября 2024
Друга забрали в 55 по повестке пошёл, служит второй год, говорит на передок отправляют молодых,он служит в тылу. Много гибнут ((
Шалена невинність• 20 октября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Після двох років на гарячому напрямі
Ааа, а то вы непонятно написали - третий год служит не на передке.
Кредитная• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
В будь-яку. В піхоту, в інженерні (окопи копати), зараз кругом нестача
Тумба-юмба• 20 октября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Після двох років на гарячому напрямі
Якось у вас вже цілих 5 років в сумі вийшло…
Шалена невинність• 20 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Поэтому я и спросила))
Кава з адреналіном• 20 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
В любую. И водители нужны и инженеры.
Ответ дляТумба-юмба
Війна третій рік
Майже два на передку, третій ось вже ні
Може так написала(( та коми чи шо там не ставила
автор Бубль Гум) • 20 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
дякую
Добрая свекровь• 20 октября 2024
у меня брату 51, мобилизовали летом, попал пока на копание окопов за Покровском