Карма хамелеона• 21 октября 2024

Порадьте чим швидко та вигідно відправляти маленьку посилку з України в США?

Порадьте кур"єрську чи поштову службу, якою надійно та оперативно доставлять посилку з України в США (до 1 кг).

Дякую
Безсовісна кума• 21 октября 2024
Швидше - НП.
Дешевше і надійніше - УП.

автор Карма хамелеона • 21 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Швидше - НП.
Дешевше і надійніше - УП.
Дякую!
Простецкая• 21 октября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Швидше - НП.
Дешевше і надійніше - УП.
А почему уп надежнее?
Безсовісна кума• 21 октября 2024
Ответ дляПростецкая
А почему уп надежнее?
Я пишу з власного досвіду.
Часто відправляю посилки в США, то двічі відправляла НП - і обидва рази були проблеми, досить серйозні. УП відправляла більше 10 разів - максимальна проблема була, що коробка надірвалась.
А на НП відправляли терміново документи, заплатили за терміновість, а оператор, вносячи дані в програму, переплутав цифри в адресі і літери в прізвищі, потім шукали ті документи майже тиждень по всім хабам штату, ще й не хотіли віддати, бо прізвище не таке(
А вдруге посилка пропала, не відстежувалась місяць, потім прийшла в сміттєвому пакеті(!!).
Посилки УП завжди чітко відслідковуються і ні разу пізніше зазначеного терміну не прийшли, навіть в минулому році, коли на польському кордоні були проблеми.
Хвець-тець• 15 ноября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я пишу з власного досвіду.
Вітаю. А ви не підкажете,де можна подивитись список заборонених до перевезення товарів саме УП?
Безсовісна кума• 15 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
В них на сайті)
Там можна по кожній країні список подивитись.