Коли мовчу- приємна жінка• 21 октября 2024

Какой город посмотреть на пару дней с дочкой 14 лет?

Кроме Львова, Одессы, Каменец-Под.
Погулять, побродить, музеи, исторические памятники.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Как расходятся мнения)
Ну то воно так і є ) кожному своє )
Я з сином влітку до Львова скаталась. За 3 дні подивились все, що хотіли :) теж можна сказати що «скільки там того Львова?». Але ж місцеві можуть підказати щось цікаве ) або просто є люди яким приємно просто погуляти по місту, подивитись архітектуру чи парки.
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Отели, кафе?
ми там мешкали в крутому новому готелі. з класним рестораном. з видом на замок. бюджетно не підскажу
Стебель березы• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В Черновцах были проездом, успели только университет. Не знаю даже, что там еще есть
Та больше там не на что смотреть. Мне хочеться почему-то в Бердичеві поехать. В марте 22 была проездом, понравился городок
автор Коли мовчу- приємна жінка • 21 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А я где-то писала, что хочу бюджетно?)
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А я где-то писала, что хочу бюджетно?)
Мало ли. зараз у людей не дуже багато грошей, особливо з дітьми. Тем паче ціни вирослі. вибачте. просто про вас думала
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А я где-то писала, что хочу бюджетно?)
Noble Boutique Hotel
Ответ дляАнтиТанкист
Про себя думайте)
Ответ дляАнтиТанкист
Noble Boutique Hotel
Спасибо
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Про себя думайте)
і про себе думаю -))) тем паче в старпосте не написано рівень ваших доходів
Gleva• 21 октября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
півдня на замок. Все.
Хіба що поруч в Дубно, тунель кохання. В самому місті робити нема що.
І як вам тунель кохання? Як на картинці чи хащі звичайні?
АнтиТанкист• 21 октября 2024
Ответ дляGleva
не хащі. там активно розвивають це місто. хотят і готель будувати і ресторани .(коли ми там були бачили план розвитку) і купа місць для селфі є прям зараз. типа лавок с серденьками - щось попсове на любителя
Играю у края• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Что посоветуете?
Я особисто не була, але подруга влітку була. Їй дуже сподобалося. Гарне, спокійне місто. Я теж хочу поїхати.
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Ответ дляGleva
Не була там.
Gleva• 21 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую, треба спробувати))
Не боюся осуду• 21 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
А шо там, окрім костелу?
Стебель березы• 21 октября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А шо там, окрім костелу?
Не знаю, ми його транзитом проїхали-візуально сподобалось місто, на день цікаво було приїхати
Аноним_• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ничего
Аноним_• 21 октября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Луцк? Не знаете?
Луцьк ще менший
Аноним_• 21 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Ну я умею находить в любом случае классные места в любом городе) Не обязательно туристические.
Вот девушка написала о Нежине, проездом была там несколько раз и каждый раз задерживалась, нашла случайно то ли озеро, то ли залив Десны с лилиями и аистами , чудо чудесное. Вообще Черниговскую область обожаю. Ту же Семеновку раньше любила , помню как сейчас ул Коминтерна , длинючая такая, и там дома с сенями и крыльцо у каждого с лавочками на дорогу. А в конце улицы лес сосновый с белыми грибами, а на болотах рядом клюква и брусника. А какие в столовой вареники на пару с черникой, ммм)
Блин, орки-соседи даже и это нам перегадили.
Підкажіть, будь ласка, а що цікавого ви знайшли в Чернівцях?
Директор Пляжу• 21 октября 2024
Полтава сподобалась на вікенд -були перед війною.
Один день провели в центрі кераміки в Опішні-екскурсія, майстер-клас, самі блукали-роздивлялись-фотографували.
Другий день прогулянки містом, галушки, побувати всередині літаків в музеї.