Сама собі лікар• 21 октября 2024
Вам щось дарував чоловік на народження дитини?
Крім квітів.
Цікаво почитати відповіді. Чи образило б вас те, що подарунку не було, хоча фінансовий стан дозволяє?
ТебеОноНадось• 21 октября 2024
Нічого, наче і квітів не було, бо я вважала, що то алергени страшні
Веселуха Муха• 21 октября 2024
В кожного своє відношення до цього
Хтось дарує на свята тільки а комусь все і без свят купують
Моя улюблена страшко• 21 октября 2024
Телефон, я не ожидала. Но заранее просила не покупать никаких украшений, т.к. у нас разные вкусы. И комната украшена шарами была, было приятно))
Сапай вазони• 21 октября 2024
Перстень дарував, його батько теж свекрусі дарував перстень. Мене б не образило якби без подарунку, думки після пологів були взагалі не про це.
Розумна Губка• 21 октября 2024
Нема на що ображатися,нічого не дарував,квіти на виписку взяв. Купував і купує,нічого не шкодував ніколи,діти вже дорослі.. а Ви йому шо подарували? Йому все життя їбошити на дітей.
Добротная• 21 октября 2024
Вынес мозг, что нужно было что-то покупать, т к я попала в реанимацию. Нужны были какие-то лекарства. Хотя больница обласеая и лекарства должны были быть..
Братья Капли• 21 октября 2024
За старшого сережки і каблучку. А за молодшого - ні, я нічого не очікувала і не замовляла. Але чоловік і так дарує мені багато чого без приводу.
Ручки-Крючки• 21 октября 2024
Квіти, а я на гормонах напевно чекала каблучку, так і 18 років і чекаю, образи не має...
Мочалкин блюз• 21 октября 2024
С первым ничего - нам обоим не до того было
Со вторым - золотую цепочку с медальоном в котором фотки наших двоих детей.
ТебеОноНадось• 21 октября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Подарував новину, що кидає мене заради коханки.
Первое место за самых хреновый подарок ваше
ТебеОноНадось• 21 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Ні, а ви чоловіку що дарували?
Нічого, а ви що?
Дівчина заглядєніє• 21 октября 2024
Ничего, я и не знала, что за детей что-то дарят, цветы были. Обида была на то, что не додумался поубирать дома к нашему приезду. Правда ванную покрасил, зато делал перестановку и мои вещи свалил в кучу, что не могла найти то, что надо.
Шукаю стакан• 21 октября 2024
Первый ребенок-шуба, второй - квартира. Третий ничего) хоть и возможности выросли, но другие задачи были, не до подарков.
Светка-пипетка• 21 октября 2024
Я тільки вагітна, але якщо нічого не подарує - образи не буде, я не обділена увагою і можливістю витрачати на свої забаганки у повсякденному житті.
руки_Крюги• 21 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Ні, а ви чоловіку що дарували?
А он что вынашивал и рожал?
Облезет.
Мне ничего не дарил кроме цветов и напился вечером когда мы приехали с роддома 😅 потом пилюлей получил
Оля_с_киркою• 21 октября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Це стопудово, саме гірше, що це було на другий день після народження сина і якраз мій день народження, нікому не побажаєш такого.
Ряженка• 21 октября 2024
Ничего. И цветы тоже не дарил. Жил со мной в роддоме неделю. Вместе оттуда и выходили
Герцогиня• 21 октября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Тварь, хай йому це відгукнеться. І його телиці!
Ряженка• 21 октября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
От урод