Кайдашева дочка• 21 октября 2024
После поднятия военного збора сколько вы будете платить с зарплаты теперь?
Для вас это ощутимое поднятие этого налога?Я не работаю,работает только муж .У него было 1800 грн налога ,станет около 7000 грн.От этого становиться как то совсем грустно.А в общей сумме 30 000 грн одних только налогов:(.Зарплата на руки не такая уж и большая выходит на 4 людей (из которых ребенок с инвалидностью).+4 пенсионера с этой зарплаты живут.
ole4kakissa• 21 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Я так зрозуміла, що 1800 - це тільки військовий збір, а не загалом всі податки.
Але навіть тут 7000 не буде.
(1800*5)/1,5 = 6000
Але навіть тут 7000 не буде.
(1800*5)/1,5 = 6000
Так, я потім побачила що то мова тільки про ВЗ.
В мене як і у вас вийшло податків на 4 тис більше, а не в рази, як у автора
Ответ дляКайдашева дочка
Вы читать умеете?Это фигня для 8 людей .Работает один муж.На лекарства ребёнку и родителям только 40000 грн каждый месяц уходит.И с каждым днем лекарства растут .Это только лекарства не говоря уже о специалистах для ребёнка,обследованиях и цены за консультации:((Сам факт какие налоги и что мы в ответ имеем?
Вы неверно поняли информацию
Ответ дляКайдашева дочка
В ответ ми маємо у прокуроров непогані пенсії))ще й зп їм піднімуть)
Sova splushka• 21 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
На 4200 грн менше ..То це нормально?
Ненормально.
Але всі претензії до поточної влади, яка приймає ці рішення.
І уявіть собі, Ви далеко не єдина в такій ж-пі.
Mary8478580• 21 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
На 4200 грн менше ..То це нормально?
А с минималки 8000 платить 1840 грн налога нормально?
Ответ дляOllka
На 120 тис нормально
Особливо враховуючи, шо чоловік вдома живий. А податок на тих, хто може й не повернутись.
Принаймні моя думка така.
То нас тепер можна обідрати до нитки бо мій чоловік живий?
Sova splushka• 21 октября 2024
Ответ дляOllka
На 120 тис нормально
Принаймні моя думка така.
До тих, хто може й не повернутись, з цього податку дійде мізерний відсоток.
Решту осяде в потрібних кишенях.
Ответ дляКайдашева дочка
Так
Тільки я на це дивлюсь з іншого боку.
Мій чоловік вже вдома і я, знаючи що таке чекати з фронта, готова стільки платити за свій в тому числі спокій.
В інших країнах податки суттєво вищі навіть без військових зборів.
Тільки я на це дивлюсь з іншого боку.
Ответ дляSova splushka
Решту осяде в потрібних кишенях.
Так отож:(((Таке відчуття що нас грабують безсовісно:(Чоловікові не за красиві очі таку зарплату платять.Те що він вихвачує дозу радіації,що багато працює в ночні зміни та в свої 47 років виглядає на 55 років ,то то так,маленька прикрість .Зато зарплата велика:(.Це депутати нехрена не роблять та мають стільки ж і ще більше.Інші пашуть шо коні і гублять своє здоров´я
Ответ дляCat88
Так вы писали у вас ребенок в 4 классе или 3 и ходит в школу . Какие памперсы
Він ходе в школу зі мною на 2 уроки 4 рази в неділю.В памперсах.У дитини важка форма аутизму
Tuchka v nebe• 21 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В 3,4 раза поднимают налог.1800×3,4 вот и получаем
Відразу видно, що ви не працюєте…
Ответ дляTuchka v nebe
Відразу видно, що ви не працюєте…
На жаль ні.
Ответ дляTuchka v nebe
Відразу видно, що ви не працюєте…
5 листопада коли отримує чоловік зарплату ,я вам напишу скільки з нього зняли налога
Ответ дляYanaVkiev
1,5%-1800грн
100%-120000грн
5%-6000грн
Відповідно замість 1800грн будуть вираховувати 6000грн, різниця 4200грн
Так, багато.
Але про які 7000грн ви пишете?
І йдіть тоді ви на роботу, а батьки з внуком.
Хоча з тим як ви рахуєте, наврядчи щось заробите
100%-120000грн
5%-6000грн
Так, багато.
Але про які 7000грн ви пишете?
Ну 6000 тисяч чи 7000 грн різниця не велика.
Автор, чесно звісно це не правильно що у нас куча прокурорів 40-ка річних які отримують пенсію десятки тисяч грн і зп , а в цей час звичайних людей додатково податками..
На жаль, війна це суцільна несправедливість..
А як вважаєте це справедливо коли тримали кринки, бахмут, авдіївку ціною життів молодих хлопців, а потім ВСЕ РІВНО відійшли, чи тримали вугледар поки бубочка в США був , поки не взяли наших хлопців в оточення і виходил и з великими втратами, тобто багато хто лишився життя..
Ответ дляFilomena
Прийміть нарешті вже правду. В країні йде війна. Ніякі плюшки нам не світять в найближчому майбутньому.
І, доречі, діти, батьки пенсіонери є у більшості. І уявіть навіть у тих, у кого зп мінімальна. Ваша тема як насмішка виглядає.
Насмішка це те що проголосували за 5 % збору.І ще раз-люди мають отримувати більше за свою роботу