Ёшки_Матрёшки• 21 октября 2024

Чому більшість так акцентує увагу на чистій шкірі та відсутність гусиних лапок,

Або на вагу та фігуру, коли у них носогубні складки звисають, як у бульдога?
Вже не раз помічаю таке за знайомими та за деякими блогерами також.
Невже вони думають, що, наприклад, відсутність міжбровноі складки, яку вони заколюють препаратами, відводить погляд від носогубних зморщок?
Альфасамка• 21 октября 2024
шо таке лапки? Я не знала ні про носогубки поки тут не посиділа. Жінки це зміїне кубло

So_so• 21 октября 2024
Большинство женщин вообще об этом не думают. И правильно делают.
ЛюблюДевчонок• 21 октября 2024
Наращиваю реснички погуще и все смотрят только мне в глаза
Тантрический кекс• 21 октября 2024
У мене є і лапки і заломи то що я уже і не жінка.
Файна пані• 21 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ото ще колхоз
ЛюблюДевчонок• 21 октября 2024
Ответ дляФайна пані
Ото ще колхоз
Завидуешь мне(((
So_so• 21 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
От меня Вам сердечко. Великое это дело - позитивный взгляд на мир, даже в троллинге.
Викликаю на дебати• 21 октября 2024
Це напевно побічний ефект такий, від збільшення губ, наприклад.
Моторошні троянди• 21 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Завидуешь мне(((
Буренка не вызывает зависти

ЛюблюДевчонок• 21 октября 2024
Ответ дляSo_so
Вот вы жизнь поняли
А они такие злюки все в морщинах от злобы
ЛюблюДевчонок• 21 октября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Буренка не вызывает зависти
А яд выделяешь)) не от хорошей жизни
Мой завтрак• 21 октября 2024
Вас реально це турбує?
КвартираЧья• 21 октября 2024
То есть межбровка + носогубка лучше, чем просто насогубка? А если ещё и жирненькая, так вообще никто не заметит?
автор Ёшки_Матрёшки • 21 октября 2024
Ответ дляSo_so
Так я й про те кажу. Не думають. А що ж тут правильного, якщо хочуть виглядати молодше і багато часу проводять у перукаря, косметолога, забуваючи про головне: щоки бульдога нікого ще молодим не робили,
60 метрів сметани• 21 октября 2024
Это вы о мужчинах, которые акцентируют, а сами как бульдоги? Ну наши мужики зажратые, вот потому.
So_so• 21 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я Вам сочувствую, пишу это без сарказма