Обстановщица• 21 октября 2024
Розкажіть, як використовуєте чатgpt?
У повсякденному житті та роботі?
Я, наприклад, по роботі генерую ідеї для контента, сценарії для роликів, самі тексти пишу, картинки (але не дуже подобаються).
А от в житті майже не використовую. Хоча знаю, що він і меню може розраховувати, як нутриціолог, і фільми радити під запит і т.д
Обстановщица
• 21 октября 2024
Читала, що навіть по фото вмісту холодильника може скласти меню і рецепти, що приготувати))
Місячне Сяйво• 21 октября 2024
Не знаю, не знаю, мне не нравятся его ответы, в стиле ботов пишет, без души)
Обстановщица
• 21 октября 2024
А, ще прикол. Сфоткала афішу на хорватському, і думаю - як її швидко перекласти. Завантажила в чат, і за секунду мала переклад)
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
То ви не вмієте промпти писати. В мене зразу теж так було
Кукусики• 21 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Те саме робить Гугл транслейт
Espresso_caffe• 21 октября 2024
вот недавно просила разработать план питания, понравился
идеи для блога, тоже понравилось
бизнес-план - вообще супер, все по делу
идеи для блога, тоже понравилось
бизнес-план - вообще супер, все по делу
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляКукусики
Те саме робить Гугл транслейт
Не знала, що в нього можна фото завантажувати
Кукусики• 21 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Звичайно
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Практикую англійську
А як саме, говорите з ним типу?
Вилосипедниця• 21 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
А як саме, говорите з ним типу?
Так розмовляю щодня на різні теми
Марс атакует• 21 октября 2024
Запитайте його скільки витрачається води на охолодження процесорів, щоб він працював і чи загрожує це людству
Тріль підпільний• 21 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Так сейчас телефоны сразу с фото переводят , зачем еще куда-то загружать ?
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Які?
Радостина• 21 октября 2024
У меня картинки не генерируется, пишет, что нужно что-то подключить, а потом всплывает, что стоимость этого 900 грн. Ну нафиг
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляРадостина
Та ну, в безкоштовній версії генерує, тілтки обмежену кількість
Радостина• 21 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Ага, 2-3 картинки всего.
Радостина• 21 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
900грн в месяц или как?
Может вариантов приложений несколько ?
Не поняла, каких вариантов?
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Какое именно приложение посоветуете ?
И какая стоимость ?
Я постійно тільки чат gpt використовую. 900 грн в місяць, але мені на роботі оплачують
Радостина• 21 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Вариантов приложения, как доулинго в бесплатной версии просто на какм то этапе становится неинтересно так как предлагают одно и тоже
Я в нем генерирую тексты для работы. Мне что платная, что бесплатная, ответы одинаковые.
Обстановщица
• 21 октября 2024
Ответ дляJENYABEST
Не знаю вот скачала бесплатного ничего нет
Це не те. Скачуйте те, що під низом, від Open AI