АдеКВАтная• 22 октября 2024
Зимнее одеяло
Посоветуйте теплое. Какой магазин/производитель/марку лучше взять?
66сезон666серия• 22 октября 2024
Ночью проснулась и тоже искала одеяло.
Недавно купила на дачу одеяло в Эпицентре. Выбор там очень большой. Цены тоже разные. В итоге мне казалось, что я купила самое теплое, но на деле оно обычное. Даже разницу не заметила с предыдущим.
Свекровь когда то дарила дочке очень теплое одеяло двухстороннее - одна сторона ткань, а другая сторона вовна или может то синтетика. Но оно теплое. Я бы ещё раз купила, если бы нашла
Леді Душка• 22 октября 2024
Я купила недавно 2 ковдри - ’4 сезона’ і сучасну важку бавовняну. так 4 сезона мені більш подобається. а бавовняна мені кажеться тонше, зате посеред ночі вона разогріваеться і дуже тепло. 4 сезона постійно тепло.
Говорю-балакаю• 22 октября 2024
я брала Ярослав.Супер.Вовняна меринос.
В юску все гімняне. Всі подушки збились за 6 місяців, ковдри теж. Подруга купила бамбукову подушку- 4 міс і з неї блін. все шматками .Викинула все на смітник. Тепер там крім вазочок- ніякого текстилю не беру. гімно-гімном.
Мой_ужин• 22 октября 2024
Да, посоветуйте пожалуйста у кого хорошие из овечьей шерсти, чтоб натуральное , легкое и дышащее , не дешевое
Нам когда- то давно на свадьбу биллербек подарили, тогда из дорогих, обалденное, дышащее , потом море всяких покупали, все не то, купила потом биллербек идеал, тоже не такое, сейчас хочу купить , но не знаю какое, все ненатуральное парит
Говорю-балакаю• 22 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Ярослав. Мериносне.
Мой_ужин• 22 октября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Ярослав. Мериносне.
Оно легкое?
У меня биллербек , который раньше дарили легонький был я тяжелое не хочу, еще чтоб дышащее было, не парило, я под такими спать не могу
Говорю-балакаю• 22 октября 2024
Ответ дляМой_ужин
Оно легкое?
мені не важке.в магазині можна пощупати
Ламборджини• 22 октября 2024
зверніть увагу на одіяла 4 сезони (де 2 одіяла товсте і тонке на кнопках - разом дуже тепле). Вони є в різних виробників. І прати норм в пралці можна (бо дуже грубе не попереш)
Бурундучиха• 22 октября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
я брала Ярослав.Супер.Вовняна меринос.
І я в Ярославі брала вовняне. Мені тепле.
Птица секретарь• 22 октября 2024
Писала в іншій темі. Ярослав верблюже і в них же є комплекти з байки( фланель) Ну дуже тепло і затишно, якщо підкровдра з фланелі і простирадло.
Бурундучиха• 22 октября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Ковдра з овечої вовни Польща
Двустороннее Alwero
Мені такі ковдри запах мають .
Любви вам!• 22 октября 2024
В нас такі, нашому десь вже років 15, в дитини більше 10р, дуже класні і теплі, брали демісезон, бо під зимовим напевно б задихнулись))
Але не знаю чи вони ще працюють.
Ковдра вовняна Shuba wool стандарт кремове. Має приємний на дотик бязевий верх з гарним візерунком. Виріб з вовняним наповнювачем підтримує оптимальний рівень вологості, забезпечує сухість і здоровий сон. Ковдра з наповнювачем з вовни мериноса створює оптимальний мікроклімат.
Матеріал: бязь (100% бавовна)
Наповнювач: вовна мериноса
Густина:
300 г / м2 (демісезонне)
500 г / м2 (зимовий)
Колір: кремовий
Упаковка: фірмова сумка з ручками
Але не знаю чи вони ще працюють.
Матеріал: бязь (100% бавовна)
Наповнювач: вовна мериноса
Густина:
300 г / м2 (демісезонне)
500 г / м2 (зимовий)
Колір: кремовий
Упаковка: фірмова сумка з ручками
Ниф_ниф• 22 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Мені такі ковдри запах мають .
У меня эти одеяла более 20 лет. Нет запаха.
Легкие, не жаркие, очень теплые, пропускают воздух.
язззззь!!!• 22 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Бавовняна це як раніше ватні були? Чи щось інше?
Леді Душка• 22 октября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Да. тільки сучасна. там якись сучасні технології і гарно прошито як билибрек. тонке - сучасне. але вон кочегарить