НаливайКа• 22 октября 2024

Використання персональних даних

Яка за це є відповідальність? Якщо хтось використав чужі персональні дані
Хата на мати• 22 октября 2024
В незаконних цілях?
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляХата на мати
В незаконних цілях?
Від мого імені написали в поліцію скаргу на продаж алкоголю дитині
Дуб береза• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
дивлячись які ці персональні дані? якщо ви нашкодили чиїмось законнним правам і інетересам, то це в рамках закону, якщо від вашої імені порушують ваші права, то можна скаржитись.....
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляДуб береза
В поліцію від мого імені написали заяву про те що ніби то в якомусь магазині продали алкоголь моїй неповнолітній дитині (я не маю таких) вказали моє прізвище та імʼя і номер телефону, та адресу. Тепер мене запрошую до поліції для зʼясування обставин
Маю декілька думок• 22 октября 2024
Дуже цікаво! А чому не від свого імені скаржився? І звідки у того, хто скаржився Ваші дані?
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
А звідки мені знати?
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Можливо хотіли щоб магазин перевірили, але не давати свідчень, я не можу знати
Пустощі-веселощі• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
Конечно это не законно и чревато тому, кто это сделал. Это не шутки на Хеллоуин.

Может есть юристки на форуме, кто прочтет и даст план действий, пока вы лишнего не написали и не сказали.

Или я знаю, что есть ассоциация женщин-юристок Юрфем. Выйдите на них и срочно, надеюсь, что помогут. У них есть горячая линия и соцсети
КликОЛЬКА• 22 октября 2024
Скористались копіями, і підробили мій підпис на спадщину. Одного дня мені показали і сказали вимітатися. Підроблювачі хренові, погано підробили. 4 роки судів у всіх інстанція,купа грошей мене всюди футболили. У підсумку в апеляційному суді зрозуміли, що мені вже пох на гроші, я хочу справедливості. Але вони не могли нотаріуса притягти, яка співучасниця. Бо за тією сукою стояли великі Люды-депутати, що крали землю у Макарівському районі. Тому справу перевернули з ніг на голову, і повернули мої права на частину спадщини.
Втратила купу грошей.
Глас_Народа• 22 октября 2024
так того, кто использовал эти данные все равно не найдут, да и искать не будут
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Чому? Якщо я напишу заяву, мають же шукати. Скарга прийшла на електронну пошту, тому можна вирахувати хто надіслав
Пустощі-веселощі• 22 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Втратила купу грошей.
у вас в Макаровском корупция еще та (хотя везде ее хватает конечно), если судить даже по тому прокуроришке. что парня из ЗСУ убил на блокпосту и ни хр... ему до сих пор нет, при этом как я смотрела, этот прокурор катался в Европу, чтобы научиться как противостоять сексуальному насилию против женщин в войну.
КликОЛЬКА• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
Не переймайтеся. Мене колись визвали не пам´ятаю вже в який заклад. Зловили наркоманку, вона без документів, вказала моє прізвище,рік народження і телефон. День народження був з помилкою. Підозрюю що то хтось з однокласників, або шкільних знайомих, або ще хтось.
Ну подивилась на мої руки, ноги, вибачились і відпустили.
Пустощі-веселощі• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
Пусть Киберполиция займется тоже.
Хата на мати• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
У Вас зараз через це проблеми?
КликОЛЬКА• 22 октября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Ця сука там була тоді. Я його чітко запам´ятала. Бо думала звідки у такого сцикуна Порше. Такий чемний ходив, з усіма вітався. Наче суддею був тоді, чи щось таке. Просто бачила як він приїздив на роботу.
Вы б бачили, які по навколишніх селах автівки біля сільради стояли зранку. То були шістки крадії землі, які решали свої питання. Люди не могли пай вибити, а ці тварюки гребли під котеджні містечка.
Пустощі-веселощі• 22 октября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Гниль он полная и понятно, что чье-то, как и все его окружение. Я покопалась тогда в ваших группах в ФБ района и Макарова. Многие рассказали, как он отмазывал таких же прокуроришек или тех, кто при деньгах, дупутатиков. Он и по харе урод и мразь и пдр.... А свое как-то успел переписать на жену, или кто она там ему. И недавно снова смотрела - ни х р... ему, тянут. А очень хороший парень погиб (((((
Я не знаю, когда уже у нас хоть наполовину исчезнет коррупция, а она только растет даже во время войны, когда гибнут потрясающие люди, а свинячие рыла никак не нажрутся и не лопнут, уничтожая саму систему законности в стране (((((((
Держитесь! Мне очень нравится Макаровщина и люди там, с кем довелось общаться. Порядочные, работящие и любят свою землю.
Но есть как и по всей Украине мрази, что вон автора подставили и не зажмурились от стыда.
Глас_Народа• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
В нашей стране? Никто таким заниматься не будет. Им это неинтересно
Маю декілька думок• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
Ну так ідіть до поліції, говоріть про те, що скарг не писали. Нехай перевірять з якої ел.адреси надійшла скарга, вона не буде збігатись з Вашою і все. Але при цьому залиште заяву, що Ваші дані використані з порушенням вимог зберігання і розповсюдження персональних даних, щоб в подальшому, раптом десь ще вилізе така ситуація, вичислити, хто ж ними користується.
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляХата на мати
У Вас зараз через це проблеми?
Так, бо я маю свідчення давати
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я так і хочу вчинити. Мені цікаво чи знайдуть хто це зробив та чи є покарання за такий вчинок?
Дуб береза• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
ну сходіть, поговоріть, а докази у них є?????
зараз поліція - це орган-імпотент, вони можуть тільки по заказу когось мочити, кримінальну справу і все таке вести до кінця, а так.. сидять відписки штампують, абсолютно нульовий орган, я не знаю, що вони там взагалі роблять.. або не шкодили.
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Докази чого? Продажу алкоголю? Чи того , що не я заявник?
автор НаливайКа • 22 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Є ще кіберполіція, гадаю це їх компетенція, шукати інтернет шахраїв
Дуб береза• 22 октября 2024
Ответ дляНаливайКа
що саме ви саме їм продавали алкоголь.