Кукусики• 22 октября 2024

Чи можна в операційну йти в своїй піжамі?

Операція на щитовидці, хотіла би вдягти теплу піжаму з вирізом.
Можна?
Чи брати з собою тільки ночнушку/шкарпетки для операційної?
ЛЮБА• 22 октября 2024
Ответ дляКукусики
дякую, що приділили час і написали такий великий текст на потіху всім
дуже смішно, зачьот)
Ну а если серьезно, то вы же будите общаться с хирургом , у него все и спросите .свекрови делали много лет назад , так простынкой была прикрыта и все .
Так что главное позитивное настроение ! Все будет хорошо! Здоровья вам .

автор Кукусики • 22 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
спасибо
с хирургом общалась, больше о болезни, а такие вопросы, рутинные, догнали меня уже далеко после того)
Теперь вот думаю, что купить пижаму или ночнушку, прокручиваю в голове что да как будет, куда иду, что беру, что одеваю, а тут ступор, я ж вообще не знаю что и как происходит до и после операции.
Жена брата Админа• 22 октября 2024
Ответ дляНагайна
сверху накрыли чем-то или так голую по коридорам везли?
Простынью накрыли. Но все равно холодно.
ЛЮБА• 22 октября 2024
Ответ дляКукусики
спасибо
У вас будет время узнать что и как , когда будите ложиться , точно все узнаете . Если купите и возьмете с собой , точно хуже не будет . Вы главное положительный настрой с собой не забудьте !
Синди Кроуфорд• 22 октября 2024
Моїй мамі видаляли ЩЗ на Рейтерській. Вона була в своєму теплому халаті, шкарпетках і трусах)) Ніякої ємності на шиї після операції не було.
В дитини було декілька операцій за станом здоровʼя. В операційну - в піжамі.
Єдина вимога, стосовно зовнішнього вигляду)) в обох випадках - зібране волосся, вільні манжети на рукавах.
Перша леді колгоспу• 22 октября 2024
Ответ дляКукусики
Дівчата, кому робили на щитовидці операції, чи ставили вам урологічні катетери?
Мне не ставили
В туалет водила медсестра ,которая была с нами в послеоперационной палате ( они называют ее реанимация ),мы там были до утра следующего дня
Глаза_в_3_карата• 23 октября 2024
Ответ дляКукусики
я читаю тут теми за останні два роки і після операції, так зрозуміла, везуть в реанімацію, люди мерзнуть, тому таке питання постало.
а я дуже мерзну, вже зараз у флісці і пледом вкутана, можливо терморегуляція вже ніяка, хз

Тоді в реанімації люди голі лежать чи як?
Під час операції все одно, а після всім холодно, на вас накинуть стільки ковдр, скільки треба.
В реанімації максимум памперс і роба. Коли людина в критичному стані і треба рятувати, самі подумайте, чи є час на сором і роздягання

Глаза_в_3_карата• 23 октября 2024
Ответ дляКукусики
Ні, навіщо