Ніка Найз• 23 октября 2024

“Як жінки, так і чоловіки”: експерт назвав оптимальний вік для участі у війні

В Україні тривають дискусії щодо зниження мобілізаційного віку. Однак, на думку військового експерта Романа Світана, питання не у віці, а в мотивації військовозобов’язаних.

“З точки зору виконання бойової задачі, оптимальний вік – з 21 до 49 років. Це максимум, в який може викластися воїн. До того ж незалежно від статі – як жінки, так і чоловіки. Але ж мобілізувати примусово не можна. Це основна проблема”, – сказав Світан в ефірі 24 каналу.
автор Ніка Найз • 23 октября 2024
Напередодні народний депутат Роман Костенко заявив, що зниження мобілізаційного віку в Україні до 18-20 років – “не є чимось радикальним”. Зокрема, нардеп відзначив, що “ми всі – люди цієї країни”, незалежно від віку, і тому “всі повинні її захищати”.
автор Ніка Найз • 23 октября 2024
“Якщо в Конституції визнано, що людина з 21 року може стати народним депутатом, то солдатом вона точно з 20 може стати. Це моя позиція”, – відзначив Костенко.
Крім того, напередодні в Офісі прокурора визнали, що США дійсно тисне на Зеленського щодо зменшення призовного віку. Як аргумент – вони згадують війну у В’єтнамі, на яку Вашингтон відправляв 18-річних хлопців.
автор Ніка Найз • 23 октября 2024
Натомість нардеп Федір Веніславський заявив, що тему зменшення призовного віку на Заході дійсно обговорюють. Водночас він відзначає, що йдеться не про офіційні звернення.
Polz• 23 октября 2024
Ага, щас. Нехай багатодітних і вічних студентів мобілізують, а не жінок! Жінка як має з броніком і дітьми бігати!
автор Ніка Найз • 23 октября 2024
Ответ дляPolz
Родите троих и горя знать не будете!
Sova splushka• 23 октября 2024
’Але ж мобілізувати примусово не можна. Це основна проблема.’

Ось ключове.
Хоч хтось розумний з військових експертів знайшовся.
автор Ніка Найз • 23 октября 2024
Ответ дляSova splushka

Ось ключове.
Добровольной мобилизации в Законе нет!
mymoly• 23 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Добровольной мобилизации в Законе нет!
Це ваші проблеми, то зробіть
Oksana USA• 23 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ок, всі так всі.
В такому разі і депутати, і члени їхніх родин також.
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляOksana USA
Ок, всі так всі.
Причому саме з них і почати. Раз вони так активно пропагують про всіх.
Oksana USA• 23 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ага. А то всі мають рівні права, а особливо обов´язки, окрім цієї вищої касти.
Блискавка• 23 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Родите троих и горя знать не будете!
Скоро отменят и правильно сделают