Мейк-ап форева• 23 октября 2024
Якщо я буду жувати багато солодких жуйок без цукру, то як це вплине на фігуру?
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Не їла солодке тиждень, а сьогодні зжувала цілу пачку орбіта з кавуном. Там ж нема цукру і калорій, вірно?
Ноунэйм• 23 октября 2024
Читала що замінники шкідливі-дестабілізують роботу організму. Типу солодке у роті, а інсулін не потрібен.
Ноунэйм• 23 октября 2024
Коли ви відчуваєте солодкий смак, підшлункова залоза починає виділяти інсулін. Але позаяк під час вживання замінників цукру глюкоза в організм не надходить, її рівень в крові падає. Часті інсулінові стрибки призводять до того, що клітини стають менш чутливими до цього гормону. Це підвищує ризик розвитку цукрового діабету. Часта стимуляція рецепторів до солодкого підсилює тонус судин головного мозку, погіршує його постачання киснем і поживними речовинами. Тому щоденне вживання підсолоджувачів збільшує ризик інсульту втричі. Якщо до штучних підсолоджувачів багато хто ставиться з побоюванням, то натуральні замінники цукру, як-от фруктоза, сорбіт, ксиліт і стевія здаються цілком нешкідливими. Але це не так. Натуральні підсолоджувачі теж можуть погано послужити здоров’ю. Фруктоза, сорбіт і ксиліт – це прості вуглеводи, але відрізняються за своєю дією від сахарози. Вони не стимулюють викид інсуліну, однак за калорійністю порівнянні з цукром. Такі підсолоджувачі сприяють появі зайвих кілограмів ще більше, ніж сахароза, адже їх надлишок прямує в жирові запаси. Крім того, зловживання фруктозою змінює ліпідний обмін таким чином, що в організмі починає більшою мірою відкладатися вісцеральний жир. Він оточує внутрішні органи, в тому числі серце, порушуючи його функції. Сорбіт і ксиліт мають інший недолік – вони змінюють склад мікрофлори кишківника, що призводить до проблем шлунково-кишкового тракту. Що стосується стевії, то вона дещо відрізняється від інших натуральних підсолоджувачів. Її солодкий смак забезпечується особливою речовиною – севіозідом. Вона некалорійна й не впливає на рівень цукру в крові. Але, як й інші замінники цукру, у тому числі й натуральні, стевія стимулює відповідні смакові рецептори і при надмірному споживанні чинить негативний вплив на організм.
Наталія-Ната• 23 октября 2024
Щеки вырастут как у хомяка. И если будете жевать жвачку больше чем через 15 минут после приёма пищи- спортите желудок себе
Сиренькая• 23 октября 2024
Вам однозначно треба на консультацію до Ніка useruseruser. Вам же вже радили! Тільки він надасть вам дієві поради, як правильно схуднути на цукерках!
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
Дякую ❤️
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Useruseruser, ви?)))))
Ні) але мені цікаво хто це
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Ответ дляСиренькая
Ну шо я маю робити?(( Я так люблю їсти, а жопка росте
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
і вас фігура не гарна
Гарна. Жопка і живіт не гарні
Мейк-ап форева
• 23 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
А як по вашому має вплинути?
Думала що ніяк 🤷
Сиренькая• 23 октября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Useruseruser, ви?)))))
Якийсь з десятка його акаунтів