Колгоспниця• 23 октября 2024
Київський планетарій. На яку виставу піти з дитиною 7 років
Хочу з сином піти в планетарій перший раз. Порадьте на яку виставу піти? Які місця краще брати?
Умничка-помощничка• 23 октября 2024
Ми ходили на Подорож сонячною системою, нам дуже сподобалось, аж голова крутилася від обсягу
Диверсификация• 23 октября 2024
Якщо йдете в будні, то людей дуже мало. Можете взяти дешевші білети, по 200, і потім пересісти на дорожчі місця, які по 250. Крім того, якщо купувати в касі, то дитині знижка 10%, білет виходить 180. На вихідних там ще дитяча програма з аніматорами, крім фільму, безкоштовна для тих, у кого квитки на фільм.
Щодо фільму - вибирайте яку тему любить дитина. Я ходила з чотирьохрічкою на фільм 14+, то йому сподобалося, фільм Астраліс про зірки йому було трохи страшно, фільм Динозаври не сподобався, бо динозаврів було дуже мало, а більше про планету.
melisa-milena• 23 октября 2024
Теж ходили на подорож сонячною системою. Місця в центрі. Дуже сподобалось, хочу ще сходити.