Трохи злякана• 24 октября 2024
Сняться павуки часто
І це неприємні сни. Вони мені нічого не роблять, я їм нічого не роблю, але бачу павуків у павутинні. Це для чого? Підкажіть, будь ласка.
Нагайна• 24 октября 2024
Мне пауки и тараканы всегда снятся к прибыли. Просто из воздуха она появляется. Сама не знаю как это так работает.
Трохи злякана
• 24 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Плітки навколо вас, неприємні
Це більше схоже на правда. Дякую. Так, може бути.
Трохи злякана
• 24 октября 2024
Ответ дляНагайна
На жаль це не мій варіант, але дякую. Цікаво, що і таке буває.
Нагайна• 24 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
У що вірите те й буде. Даремно ви не вірите в таке))
Трохи злякана
• 24 октября 2024
Ответ дляНагайна
Ну, я б хотіла гроші з повітря, але життева ситуація такая, що плітки блище до реальної ситуації. Грошей з неба ще не було) подивимось що тоді буде снитися)
Та никада в жизни• 24 октября 2024
Ответ дляНагайна
Интересно главе МСЕК они тоже снились
Цвіпканя• 24 октября 2024
А ви їх не боїтеся? У мене арахнофобія, то як треба підкинути кошмарика, мозок відразу знає, що найкраще спрацює))
Трохи злякана
• 24 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ні, для жахів в мене інше - будинки і сходи. А це останній час сниться.
ОдинРазНадетое• 24 октября 2024
Дико боюся пауків. Але був період, коли вони мені щоночі снилися. Такі величезні, сірі, розміром ледь не з долоню. І не просто снилися. Снилося те, що я їх їм. І смак такий дивний, але не гидкий. Уві сні мені норм було, а вдень ні, мутило постійно, голова боліла. Пару тижнів таке було, потім минулося.
Трохи злякана
• 24 октября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Интересно главе МСЕК они тоже снились
Они же ей не с неба упали. Она их заработала. Мы просто неправильно поняли.