Поросенка• 24 октября 2024

Не забрали по наложенному платежу

Какой приблизительно процент не забранных вашими покупателями посылок с наложенным платежом?
Результат:
вже голосів: 29
17 (58.62%) 5-10%
6 (20.69%) 10-15%
5 (17.24%) 50% и более
1 (3.45%) 45-50%
0 (0%) 15-20%
0 (0%) 20-25%
0 (0%) 25-30%
0 (0%) 30-35%
0 (0%) 35-40%
0 (0%) 40-45%
Ряженка• 24 октября 2024
1%
Netske• 24 октября 2024
Дуууже рідко не забирають, от прямо до 10 разів може за 8 років роботи
ПростоБелка• 24 октября 2024
Тиц
Синиця у спідниці• 24 октября 2024
Дивлячись який товар.
Якщо це той, що треба міряти, то більше відсоток повернень буде.
Якщо той, що просто прописаних технічних характеристик вистачає - майже завжди забиратимуть
Раздражевская• 24 октября 2024
0.
Был возврат по олх доставке, но это не наложенный
Раздражевская• 24 октября 2024
Ответить в опроснике нечего
Синиця у спідниці• 24 октября 2024
Колись стояла на Новій Пошті в черзі. Ситуація:
Бабуля розпакувала маленьку мультиварку, ’перевіряла’ - клацала на кнопочки як на піаніно. Потім повертає посилку зі словами - ’Ні, я в ній не розберусь’
В мене перші думки - там немає в чому розбиратись - 3 кнопки, примітивнінька. Друге - стало шкода продавця, якби він взяв передплату за пересилання, то її відповідальність була б вже іншою - того ж сина чи сусідку попросити разом розібратись і пояснити
західний_діалект• 24 октября 2024
Я бы не отправляла наложкой без предоплаты. Вещи часто возвращают, просто не село как мечталось, нужно это учитывать, если работаете с таким товаром.
А у нас макарошки• 24 октября 2024
За все время 3раза
Сапай вазони• 24 октября 2024
Наблюдала на НП, дама с ребенком распаковала три посылки с обувью и меряла на малого. Он там и орал и швырял и мял задники….
Моторошні троянди• 24 октября 2024
Дуже рідко не забираю. Нещодавно від Маудау не забрала. Замість 10 числа, відправили 15. На питання, що там моя посилка, відповідь типу у нас багато замовлень, тому і затримка. Але про це ніхто не попереджав.

Ще саме з Єви постійні проблеми. Оформлюю на поштомат і посилка зависає в додатку на 1-2-3 дні. Пишу в Єву, вони такі нічого не знаємо, пишіть на Нову пошту. Пишу на нову пошту, вони мені, ну ваша посилка не влізла, поїхала на якесь найближче відділення, там і забирайте. При чому ніхто ні повідомлення у вайбер, ні смс не надсилає.

Хоча прикол в тому, що посилки там зазвичай ну не великі. Пару пляшок засобу для волосся, ну може косметика.

Але такі приколи постій з Євою і особливо в моменти, коли доставка в поштомат безкоштовна. А коли типу посилка не влазить і їде на відділення, то додаткова плата з мене.
автор Поросенка • 24 октября 2024
Ответ дляМоторошні троянди

Может ’не влезла’ не в том смысле, что мало места, а потому что не было свободной ячейки в почтомате?
Моторошні троянди• 24 октября 2024
Ответ дляПоросенка
Ну так я ж не проти. Але якщо раніше приходило смс-повідомлення, то зараз тиша. Вони її перекинули на якесь відділення, в додатку вона вісить як в дорозі в поштомат.
автор Поросенка • 24 октября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Понятно. Просто вы написали что посылки небольшие. Подумала , что вы намекаете, что место не занимают много и должны вмещаться в ячейке. И поэтому не могут быть из-за этого перемещены в отделение.
Некомильфо• 26 октября 2024
Ответ дляМоторошні троянди

Я з маудау перестала замовляти. Вибішує ця доставка, тижнями іноді чекати. Ніколи вчасно не доставили. Сервіс жахливий, хоча ціни й хороші.