Хочу в БАНю• Изменено 15 декабря 2024
Чи у буде вказано в чеку, що я оплатила частинами?
Чи буде вказано в чеку, що я буду платити частинами за товар?( техніка) Мені потрібно, щоб ніхто не дізнався про це
Сердючка• 15 декабря 2024
Нет. У магазина вы покупаете товар полностью и сразу. Оплату частями производите напрямую в банк, который дал вам добро на оплату частями.
Топтунша• 15 декабря 2024
Декілька раз купувала частинами, не пам´ятаю щоби взагалі чек був. Телефон в салоні Водафон - прислали договір через застосунок банку , підтвердила покупку там та одразу забрала.
Поточніть саме в магазині, чи отримаєте чек, бо мені здається що дають чеки тількі при оплаті налом чи безготівково одразу в магазині.