Джага-джага• 25 октября 2024
дівчата, вага 52 кг для зросту 168 це мало?
для 21 річної дівчини.
мама влаштовує істерики, що я скелет і у мене анорексія. тема створена для того, щоб ми з мамою разом прочитали думку інших людей.
ВсеЧетко• 25 октября 2024
Нормально, у доньки 20 років зріст 170 см, і вага 52-54 кг була до спортзалу, зараз ходить в спортзал постійно, то вага 55-58 кг, бо мʼязи тяжче, ніж жир. І вона не має вигляд скелету
ВсеЧетко• 25 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
от і я про що. я навіть не знаю , як їй це довести
каже мені, що я кощей безсмертний.. так образливо
Покажіть фото, можете обрізати обличчя
Нічний дожор• 25 октября 2024
Ответ дляasjaua
Тому що в дорослої жінки горять м´язи, а не жирова тканина, як в молодих. Спецом написала примітку про здоров´я, але ж що то за совєтчиця, яка повз пройде
Що значить горять мʼязи? 😂😂😂
Вам телефонограмма• 25 октября 2024
Ответ дляasjaua
Где они горят и почему?
Вам телефонограмма• 25 октября 2024
Нічний дожор• 25 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
Это 49 кг? Я вижу 57 минимум
Так
49.
Я 52 важила максимум(не рахуючи вагітності)
49.
Чесно брешу• 25 октября 2024
Мені 43 роки, я важу 49-50, зріст 170. Прекрасно почуваюся і ніхто мені не влаштовував істерик )
Маю сечі• 25 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Так
49.
Значит мышечной массы мало, и выглядите вы старше 40
Чесно брешу• 25 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Мені 40. Вага 49-50 з таким самим зростом. Але я не виглядаю як скелет :))
Так само важу все доросле життя!)
Нічний дожор• 25 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
:))
Спорт щодня, плаваю і бігаю
Силових 0
Спорт щодня, плаваю і бігаю
Силових 0
Нічний дожор• 25 октября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Так само важу все доросле життя!)
Аналогічно
Нічний дожор• 25 октября 2024
Я не в теме• 25 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Есть же астеники, а норму берут за нормостеника.
Я меньше вас вешу и всегда худенькая была. А вы что, только сейчас так весить начали, раз мама стала ругаться?
Платье Длинное бальное• 25 октября 2024
Ответ дляНічний дожор
Ось ще 😍😍😍
Вчорашнє
Вы просто супер!!!!
БЦАшка• 25 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
На есть конечно, а анализы кровь, моча, месячные регулярные?
Ms. Похвала• 25 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
А что 73? Обычно пишут объем груди/талии/бёдер. Хотя хоть грудь, хоть бедра , то 73 ну очень мало
Ms. Похвала• 25 октября 2024
Ответ дляDark_Elf
У меня 55 кг при росте 178 см. Скелетом не выгляжу вообще )
Вы наверно астеник. Потому при моей широкой кости, я при 176см и весе 65 выглядела ненормально тощей. Знакомые интересовались чем я болею и советовали набрать вес. 70кг мне как раз отлично.
Христя в тiстi• 25 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
А що таке 73? Це стегна? Тоді проблеми у вашої мами, а не у вас.